Zaloguj się

Więcej niż tylko konferencja: eLogistics już 24 czerwca!

Znamy już datę konferencji eLOGISTICS, zapowiadanej przez Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania. Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca 2020 roku. Każdy zainteresowany światem logistyki i handlu elektronicznego będzie mógł wziąć w nim udział online.

Hasła przewodnie konferencji to: współdzielenie, transformacja i innowacja.

- Pomysł na konferencję eLOGISTICS 2020 jest odpowiedzią na potrzebę zintegrowania środowiska związanego z logistyką. Dziś możliwe jest to w strefie wirtualnej - mówi Dobiesława Dembecka, kapitan projektu, Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania. - Udostępnimy nowoczesną i optymalną przestrzeń wymiany wiedzy, doświadczeń oraz budowania relacji dla przedstawicieli szeroko rozumianej branży logistycznej. Będzie to doskonałe miejsce dla przedsiębiorstw logistycznych, które chcą odnieść sukces w obszarze e-commerce. To miejsce, w którym spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: Co dalej?

W programie konferencji zaplanowano wystąpienia kilkunastu przedstawicieli biznesu i nauki, którzy podzielą się nowoczesnymi rozwiązaniami, doświadczeniami z ich wdrożeń oraz wystawy wirtualne. Mistrzem ceremonii ogłoszono Damiana Kołatę - człowieka z olbrzymią pasją i ogromną wiedzą w zakresie logistyki i e-commerce.

- Wydarzenia, z którymi zmagamy się od kilkunastu tygodni, mogą być przez jednych oceniane jako czarny łabędź, a przez innych jako szary nosorożec. Niemniej jednak wszyscy zgodnie twierdzą, że jest to punkt przełomowy dla rynku e-commerce. Automatyzacja, innowacje, logistyka ostatniej mili i zarządzanie zwrotami to tylko niektóre z tematów, które poruszymy z naszymi gośćmi ze świata biznesu i nauki. Już dziś zapraszam do aktywnego udziału w tej unikatowej konferencji - zaprasza do uczestnictwa w eLOGISTICS Damian Kołata.

Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję nie tylko do poszerzenia wiedzy, poznania nowych trendów i rozwiązań w logistyce i e-commerce, ale także do nawiązania zawodowych kontaktów i budowania relacji biznesowych.

Współorganizatorem konferencji jest MEDIA LOGISTYKA.
Wystawcy, Sponsorzy i Partnerzy, którzy są zainteresowani udziałem w eLOGISTICS, mogą kontaktować się z Dobiesławą Dembecką: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

O eLOGISTICS czytaj także:
- eLOGISTICS 2020 już niebawem

Ostatnio zmieniany w czwartek, 28 maj 2020 08:05
Zaloguj się by skomentować