Zaloguj się

Cyberbezpieczeństwo jako konieczny warunek rozwoju przemysłu 4.0

Już 18 czerwca odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu ITM_talks, organizowane przez zespół targów ITM Industry Europe i Modernlog. Tematem tego spotkania będzie cyberbezpieczeństwo, jako warunek rozwoju przemysłu 4.0. Czy (i jak) cloud computing i nowe technologie mogą pomóc odbić się firmom po kryzysie?

Udział w spotkaniu zapowiedzieli liderzy biznesu, przedstawiciele nauki i przemysłu: Michał Jaworski - dyrektor Strategii Technologicznej, członek Zarządu Microsoft, Katarzyna Nosalska - członek Zarządu Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości oraz dr hab. Arkadiusz Kawa, dyrektor Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Logistyki i Magazynowania. Moderatorem dyskusji będzie dr inż. Krzysztof Walas z Instytutu Robotyki i Inteligencji Maszynowej Politechniki Poznańskiej.

- W czasach, gdy wszystkim brakuje bezpośrednich spotkań i rzeczowych rozmów face to face, postanowiliśmy zaproponować naszym gościom targowym oraz wystawcom możliwość wzięcia udziału w dyskusji online z ekspertami branżowymi. Podczas ITM_talks porozmawiamy z liderami przemysłu, biznesu i nauki na najgorętsze tematy w branży, które nie schodzą z pierwszych stron gazet od tygodni. Jednym z nich jest cyberbezpieczeństwo, będące dla wielu firm nie lada wyzwaniem - zapowiada Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE.

Udział w spotkaniu online ITM_talks jest bezpłatny, zarejestrować można się na stronie: talks.itm-europe.pl

Ostatnio zmieniany w piątek, 12 czerwiec 2020 12:14
Zaloguj się by skomentować