Zaloguj się

Lipcowe webinaria z GS1

  •  Materiały Partnera - GS1 Polska
  • Kategoria: Wieści z GS1

W lipcu 2020 roku Fundacja GS1 Polska planuje realizację 5 webinariów, które przybliżają tematykę wykorzystania standardów GS1, a także wyjaśniają zastosowanie kodu kreskowego EAN. Webinaria stanowią praktyczną pomoc dla firm, które są zainteresowane wprowadzeniem nowoczesnych standardów. Zapraszamy do udziału w multimedialnych szkoleniach, które szybko i bez wychodzenia z domu dostarczą praktycznych informacji.

 W lipcu 2020 r. odbędą się następujące webinaria:

6 lipca
Pierwsze kroki z kodami kreskowymi
Webinarium skierowane jest do firm, które rozpoczynają lub planują wdrożenie rozwiązań opartych o standardy GS1.

15 lipca
Zachowania konsumentów Allegro
Webinarium, którego celem jest dostarczenie przedsiębiorcom praktycznej wiedzy na temat prowadzenia biznesu internetowego. Poruszane będą także aspekty związane z komunikacją i obsługą klienta.

16 lipca
Q&A z Damianem Wiszowatym - ekspert od Amazon - odpowiada na pytania
Zapraszamy serdecznie na kolejne webinarium z serii Q&A, podczas którego ekspert w sprawach związanych z rewitalizacją i optymalizacją sprzedaży na Amazon - Damian Wiszowaty odpowie na Państwa pytania.

29 lipca
Etykieta logistyczna GS1 w otwartych łańcuchach dostaw - płatne szkolenie online
Podczas szkolenia online przedstawione zostaną korzyści z wykorzystania etykiet logistycznych na jednostkach logistycznych w łańcuchach dostaw: zarządzanie paletami w magazynach, ułatwienie w zarządzaniu parametrami jakościowymi towarów w magazynowaniu (np. poprzez realizację strategii FIFO, LIFO, FEFO), traceability, zwiększenie wydajności w operacjach transportowych i magazynowych itp.
Istotną częścią szkolenia są praktyczne ćwiczenia utrwalające wiedzę merytoryczną, a także prezentacja dedykowanego oprogramowania do generowania etykiet logistycznych GS1.

30 lipca
Jak dostosować wysyłkę i zwroty w modelu FBM do wymogów Amazon?
Logistyka to jeden z kluczowych czynników w sprzedaży na Amazon. Modelem preferowanym przez platformę jest bezpośrednia wysyłka z magazynu Amazon. Co zrobić, jeśli lepiej sprawdza się wysyłka z magazynu własnego? Z jakich kurierów i brokerów najlepiej korzystać? Jak zoptymalizować zwroty na platformie?
Na te i inne pytania Damian Wiszowaty odpowie podczas tego webinarium GS1 poświęconemu sprzedaży na Amazon.

 

 Więcej informacji jest dostępnych na stronie www GS1 Polska.

 

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 06 lipiec 2020 14:16
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe