Zaloguj się

CastoMaty w Castoramie

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka
CastoMaty w Castoramie Fot. Castorama

Castorama zaopatruje się we własne automaty do odbierania zamówień. Bezkontaktowa obsługa, duże pojemności automatów, prosty proces odbioru zakupów w opcji "zamów i odbierz" sprawią, że staną się one szybsze i bezpieczniejsze.

Wzrost sprzedaży online i coraz bardziej popularna usługa "zamów i odbierz" przyspieszyły prace nad rozwiązaniem wspierającym i ułatwiającym zakupy. CastoMaty, bo tak będą nazywać się własne urządzenia Castoramy, zapewnią możliwość odbioru towaru zamówionego za pośrednictwem strony internetowej w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest bezkontaktowy odbiór zakupów, co zwiększa ich bezpieczeństwo w czasie epidemii koronawirusa.
CastoMaty to najnowsze rozwiązanie popularnej sieci sklepów DIY. Maszyny mają dużą pojemność i są w stanie pomieścić wiele produktów, nawet tych wielkogabarytowych. Innowacyjnym rozwiązaniem jest wydawanie skompletowanych zamówień od razu na wózkach, dzięki czemu łatwo i komfortowo będzie można przewieźć i zapakować produkty do samochodu. Odbiór będzie odbywał się za pomocą otrzymanego kodu PIN, a cały proces będzie trwał tylko kilka sekund.
Korzystanie z CastoMatów jest bezpłatne. Zakupy dokonywane w ten sposób nie łączą się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Automaty Castoramy będą czynne 24 godziny 7 dni w tygodniu. Zamówienie będzie można odebrać więc o dowolnej godzinie każdego dnia. Pierwszy automat można już przetestować w warszawskim sklepie sieci, przy ul. Popularnej.
Castorama pracuje nad kolejnymi innowacjami i dalszą automatyzacją procesu robienia zakupów oraz zwrotu towarów. Firma proponuje swoim klientom również inne możliwości odbioru towarów zamówionych przez Internet - w punkcie odbioru w sklepie, dostawę przez partnerskie Paczkomaty InPost oraz zróżnicowane opcje kurierskie.

Źródło: Castorama

O automatach paczkowych czytaj także:
- Żabka będzie mieć swoje automaty do obsługi paczek
- INPOST w służbie urzędniczej

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 31 sierpień 2020 14:54
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe