Zaloguj się

Carrefour rozszerza ofertę usługi click&collect o zakupy spożywcze

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka
Carrefour rozszerza ofertę usługi click&collect o zakupy spożywcze Fot. Carrefour

Zakupy spożywcze w sieci Carrefour można zamówić online nie tylko z dostawą do domu, ale także z odbiorem osobistym we wszystkich sklepach Carrefour w Polsce.

Zakupy online są intuicyjne i szybkie. Po zalogowaniu się na stronę e-sklepu spożywczego Carrefour.pl klient wybiera sposób dostawy "Odbiór w punkcie Carrefour", a następnie konkretny sklep i datę odbioru zakupów. Po dokonaniu wyboru produktów na stronie internetowej należy złożyć zamówienie i dokonać płatności online. Zamówione przez Internet zakupy skompletuje pracownik wybranego sklepu, a realizacja spersonalizowanego zamówienia nie łączy się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

- Rozwój systemu click&collect dla zakupów spożywczych to wynik konsekwentnie realizowanej strategii omnikanałowości. Obserwujemy i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, dla których ważna jest oszczędność czasu, bezpieczeństwo zakupów oraz ich komfort, co zapewniamy poprzez oferowanie wielu sposobów przejścia przez proces zakupowy w Carrefour - mówi Michał Sacha, członek zarządu, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych Carrefour Polska. - Stawiając potrzeby klienta na pierwszym miejscu, umożliwiliśmy zamówienie zakupów w naszym sklepie internetowym nie tylko z dostawą do domu, ale również z odbiorem w ponad 200 sklepach Carrefour w całej Polsce.

Źródło: Carrefour

O click&collect czytaj także:
- CastoMaty w Castoramie
- Żabka będzie mieć swoje automaty do obsługi paczek

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 31 sierpień 2020 15:05
Zaloguj się by skomentować