Zaloguj się

Empik Premium Free

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka
Empik Premium Free Fot. Empik

Empik jeszcze bardziej stara się o klienta, oferując nową usługę Empik Premium Free, czyli darmową dostawę zamówień internetowych, promocje i oferty specjalne.

Już na początku pandemii Empik udostępnił wszystkim bezpłatnie flagową usługę Empik Premium.

- Chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich odbiorców w tym trudnym czasie. Polacy docenili możliwość korzystania z darmowej dostawy, zniżek na zakupy czy dostępu do książek cyfrowych - mówi Karol Ignatowicz, dyrektor ds. transformacji Grupy Empik.

Rozwiązanie to zostało docenione przez klientów, więc firma wprowadziła jeszcze jeden bezpłatny program Empik Premium Free, oferujący darmową dostawę do Paczkomatów i innych punktów odbioru na stałe.

- Znika więc podstawowa bariera w dokonywaniu zakupów przez internet - dodaje Karol Ignatowicz.

Empik Premium Free zastępuje poprzednią usługę Mój Empik. Jego dotychczasowi klienci zostali automatycznie przeniesieni do nowego programu, zyskując dodatkowe benefity, jak: dostęp do setek audiobooków i e-booków oraz pełnego katalogu podcastów w aplikacji Empik Go; wsparcie dla szkolnych bibliotek; wiele promocji i rabatów.
Aby skorzystać z programu Empik Premium Free, należy zarejestrować się w aplikacji mobilnej. W aplikacji klient znajdzie dostęp do historii zakupów oraz do ofert promocyjnych z różnych kategorii - obok Książek, Muzyki i Filmu, także np.: Dom i Ogród, Zabawki, Sport czy Zdrowie i Uroda. Użytkownicy mają także możliwość zwrotu towaru bez fizycznego paragonu w ciągu 30 dni. Dokonując zakupów w sklepach stacjonarnych, wystarczy pokazać sprzedawcy widoczny w aplikacji kod klienta, aby korzystać z dodatkowych rabatów i promocji.

Źródło: Empik

O logistyce w e-commerce czytaj także:
- CastoMaty w Castoramie
- Sztuczna inteligencja w magazynach LPP
- Carrefour rozszerza ofertę usługi click&collect o zakupy spożywcze

Ostatnio zmieniany w czwartek, 03 wrzesień 2020 13:36
Zaloguj się by skomentować