Zaloguj się

Prologis Essentials Marketplace ułatwi wyposażenie magazynu

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka

Zakup, wymiana lub modernizacja wyposażenia magazynu to ważne inwestycje, wymagające uwagi i przemyślenia. Klientów Prologis wspomaga w tym internetowa platforma Prologis Essentials Marketplace.

Platforma powstała z myślą o zapewnieniu klientom Prologis najlepszych usług. W jej ofercie znajdują się kluczowe produkty do konfiguracji magazynów oraz w pełni zarządzane usługi instalacyjne.
Prologis zarządza europejskimi nieruchomościami logistycznymi o łącznej powierzchni 18 mln m kw. Skala działalności dewelopera i jej bogate doświadczenie to siła przetargowa i atuty, które pozwalają na partnerstwo wyłącznie z zaufanymi dostawcami. Dzięki temu Prologis może zapewnić klientom wygodny dostęp do niezbędnego wyposażenia w atrakcyjnej cenie.
W ofercie Prologis Essentials Marketplace znaleźć można systemy wytwarzania zielonej energii, np. fotowoltaiczne. Na platformie klienci mogą także z łatwością zmodernizować oświetlenie swojego magazynu, przechodząc na inteligentne lampy LED z wbudowanymi czujnikami ruchu i światła dziennego. Narzędzie udostępnia nowoczesne systemy regałowe wraz z usługą projektowania i montażu oraz szeroki asortyment wózków widłowych i podnośników w dobrej cenie.
Firmie zależy na zapewnieniu klientom najlepszej obsługi i wszechstronnego wsparcia, dlatego w Prologis Essentials planowany jest także system zarządzania nieruchomościami online (Facility Management) oraz centrum wsparcia klientów (Customer Resource Center).

Źródło: Prologis

O wyposażeniu magazynu czytaj także:
Czasowe wyłączenie wózków widłowych i akumulatorów z eksploatacji - jak prawidłowo się do tego przygotować?
- Panasonic zacieśnia współpracę z ProGlove
- Inteligentne okulary i rękawice w logistyce DB Schenker

Ostatnio zmieniany w czwartek, 17 wrzesień 2020 14:26
Zaloguj się by skomentować