Zaloguj się

DACHSER rozwija czarter między Europą a Azją

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka
DACHSER rozwija czarter między Europą a Azją Fot. DACHSER

Operator logistyczny poszerzył program czarteru premium DACHSER Air & Sea Logistics o połączenie na trasie Hongkong - Frankfurt. Dalej towary są dystrybuowane po Europie przez DACHSER European Logistics transportem drogowym.

Sytuacja spowodowana epidemią koronawirusa wpłynęła na mniejszą przepustowość. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku DACHSER zdecydował się rozszerzyć program czarteru premium o trasę Hongkong - Frankfurt. Od początku września specjalnie wyczarterowany samolot towarowy kursuje co tydzień z Hongkongu do Niemiec i będzie aktywny na tej trasie do końca roku.

- Widzimy, że rynek azjatycki ponownie przyspiesza, a poziom stawek rośnie, co skutkuje zmniejszoną dostępnością możliwości przewozowych - mówi Timo Stroh, Head of Global Air Freight w DACHSER. - Dzięki tej usłudze odpowiadamy na bieżące warunki i oferujemy naszym klientom solidne i niezawodne usługi lotnicze premium między Hongkongiem a Europą.

Dobrze powiązana sieć transportu drogowego pozwala firmie dystrybuować towary z Frankfurtu po całej Europie, mieszcząc się w wyznaczonym czasie przewozu i wysokich standardach jakości. Usługa oferuje klientom wygodne, zintegrowane rozwiązanie transportowe, obejmujące cały łańcuch dostaw od nadawcy do odbiorcy, dostarczane przez jedną firmę.

- Łącząc europejską sieć logistyczną DACHSER z dedykowanymi usługami DACHSER Air & Sea Logistics, tworzymy inteligentne rozwiązania dla potrzeb naszych klientów, nawet w trudnych warunkach rynkowych - mówi Alexander Tonn, Managing Director European Logistics Germany, który nadzoruje w Niemczech przewozy artykułów przemysłowych przez firmę DACHSER.

Źródło: DACHSER

O usługach logistycznych czytaj także:
- Radial - nowy gracz na polskim rynku logistyki dla e-commerce
- Mobilność - nowy rynek dla operatorów logistycznych
- FM Logistic Centralna Europa rozszerza obsługę logistyczną Grupy Polpharma

Ostatnio zmieniany w czwartek, 24 wrzesień 2020 16:56
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe