Zaloguj się

Chata Polska przyłącza się do akcji #ZacznijOd590

  •  Materiały Partnera - GS1 Polska
  • Kategoria: Wieści z GS1
Chata Polska przyłącza się do akcji #ZacznijOd590 Fot. Chata Polska

#ZacznijOd590 to kampania prowadzona przez GS1 Polska. Jej celem jest wsparcie Uczestników Systemu GS1 w Polsce, zwłaszcza w szczególnie trudnym okresie pandemii. Do akcji przystąpiła również sieć handlowa Chata Polska.

GS1 Polska i Chata Polska zachęcają firmy do udziału w akcji #ZacznijOd590, dzięki której można w łatwy sposób sprawdzić źródło pochodzenia produktów i wspierać lokalne przedsiębiorstwa. Wystarczy sprawdzić trzy pierwsze cyfry kodu kreskowego i wybrać te, które wskazują na towar pochodzący od polskiego producenta lub dystrybutora.

- Nasza akcja ma charakter zarówno społeczny, jak i edukacyjny. Zachęcamy bowiem do wsparcia rodzimych firm, edukując konsumentów, jak to zrobić w łatwy sposób. Aktualnie do udziału w akcji zgłosiło się już ponad 200 firm, które będziemy promować w mediach. Współpraca z Chatą Polską jest jednym z kluczowych elementów kampanii, ponieważ pozwala nam na szersze dotarcie do konsumentów - mówi Joanna Redmer, prezes GS1 Polska.

- Chata Polska już od lat wspiera rodzime firmy. Realizując swój autorski program pod hasłem "Blisko.Lokalnie.Naturalnie”, sieć od dawna promuje lokalnych rolników, sadowników, producentów, wskazując konsumentom produkty wytworzone regionalnie. W każdym naszym sklepie można znaleźć produkty "stąd", które są wyróżnikiem sieci. Dlatego z przyjemnością przystąpiliśmy do udziału w akcji #ZacznijOd590, bowiem dzięki uczestnictwu w programie, możemy wesprzeć polskie firmy jeszcze bardziej - dodaje Joanna Bytner, dyrektor marketingu Chata Polska.

Więcej informacji na temat kampanii znajduje się na stronie GS1 Polska.

O GS1 czytaj także:
- "Paperless" dla sprawniejszego przyjęcia dostawy
- Trzy dekady z kodem kreskowym
- Raport GS1 Polska - e-handel i outsourcing obsługi logistycznej

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 28 wrzesień 2020 15:11
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe