Zaloguj się

CEVA Logistics przedłuża intratne kontrakty

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka
CEVA Logistics przedłuża intratne kontrakty Fot. Ceva Logistics

Globalny operator logistyczny CEVA Logistics wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku logistyki kontraktowej. Firma przedłużyła niedawno dwie długoterminowe umowy - ze światowym producentem oświetlenia oraz producentem maszyn do szycia, akcesoriów i części zamiennych.

CEVA Logistics zajmuje się obsługą logistyczną światowego producenta oświetlenia już ponad 10 lat. Nowa umowa gwarantuje to partnerstwo do końca 2022 roku. W dwóch magazynach w Polsce prawie 400-osobowy zespół CEVA Logistics zapewnia ciągłość operacji kontrahenta. W obu lokalizacjach, o łącznej powierzchni 60 tys. m kw., CEVA Logistics odpowiada za kompleksową obsługę magazynową, w tym: operacje przychodzące i wychodzące, magazynowanie, organizację transportu (planowanie, "cut-off" zamówień klientów, konsolidacja zamówień, komunikacja operacyjna z przewoźnikami) oraz usługi o wartości dodanej. CEVA Logistics dystrybuuje produkty klienta na cały świat z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, które zwiększają bezpieczeństwo i wydajność, jednocześnie spełniając wymagania w zakresie ochrony środowiska. Operator stosuje np. opakowania na żądanie, co pozwala ograniczyć ich zużycie do niezbędnego minimum w przeliczeniu na paczkę.
SVP Worldwide CEVA Logistics obsługuje od ponad 5 lat. Kontrakt pomiędzy znanym na rynku producentem maszyn do szycia, akcesoriów i części zamiennych a CEVA został przedłużony do 2023 roku. Operator będzie świadczyć pełen zakres usług magazynowych i logistycznych. Z magazynu w Stargardzie w północno-zachodniej Polsce firma będzie organizować transporty i dystrybucję towarów SVP do krajów Europy Środkowej i Północnej. Partnerzy planują dalsze rozszerzenie współpracy.

- Budowanie długotrwałych, partnerskich relacji z klientami w obszarze logistyki kontraktowej jest kluczowym elementem sukcesu naszego biznesu w Polsce. Dwóch naszych klientów przekonało się, że jesteśmy zaufanym partnerem, z którym mogą się rozwijać i rozszerzać swoją działalność biznesową w całym regionie. Cieszymy się, że postanowili przedłużyć umowy z CEVA Logistics - powiedział Guillaume Sauzedde, dyrektor zarządzający CEVA Logistics na Europę Wschodnią.

Źródło: CEVA Logistics

O usługach logistycznych czytaj także:
- DACHSER rozwija czarter między Europą a Azją
- FM Logistic Centralna Europa rozszerza obsługę logistyczną Grupy Polpharma
- Radial - nowy gracz na polskim rynku logistyki dla e-commerce

Ostatnio zmieniany w wtorek, 13 październik 2020 14:40
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe