Zaloguj się

Kawa od Starbucksa z dostawą do domu

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka

Starbucks nawiązał współpracę z aplikacją Glovo i wprowadza do swojej oferty dostawę wybranych produktów do domu klientów. Pilotażowy program nowej usługi przeprowadzono w pięciu miastach w ciągu trzech miesięcy.

Epidemia koronawirusa i obowiązek zachowania dystansu społecznego zmieniają nasze życie i nawyki. Rezygnujemy z wielu dotychczasowych przyjemności, np. z wyjścia do kawiarni. Starbucks przygotował więc nową ofertę dla swoich klientów i umożliwił zamawianie wybranych produktów do domu za pośrednictwem aplikacji Glovo. Dostawy będą odbywały się bezkontaktowo, a napoje i posiłki będą przygotowywane z uwzględnieniem wszelkich wytycznych dotyczących zasad higieny i bezpieczeństwa. Według badania przeprowadzonego w lipcu br. przez SW Research na zlecenie Glovo, aż 40% Polaków zamawia jedzenie z dostawą przynajmniej raz w tygodniu.

- Choć Starbucks znany jest ze swojej gościnnej atmosfery, bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, że obecnie nie wszyscy mogą sobie pozwolić na swobodne przyjście do kawiarni. To głównie z myślą o tych osobach zdecydowaliśmy się zmodyfikować naszą ofertę i wprowadzić opcję na dowóz. Mamy nadzieję, że tym samym umożliwimy naszym klientom cieszenie się kawą Starbucks w przestrzeni własnych domów i pozostaniemy w kontakcie w czasie społecznej izolacji - mówi Vedran Modrić, dyrektor regionalny Starbucks Polska.

Źródło: Newseria

O dostawach do domu czytaj także:
- Żabka i Uber Eats dostarczą zakupy do domu
- Uber Eats rośnie jak na drożdżach

Ostatnio zmieniany w wtorek, 24 listopad 2020 15:43
Zaloguj się by skomentować