Zaloguj się

Everli wprowadza subskrypcje

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka

Model subskrypcji umożliwia optymalizację kosztów dostawy przy regularnych zakupach. Everli jest pierwszą w Polsce firmą e-grocery, która zaoferowała go swoim klientom.

Subskrypcja świetnie sprawdza się na wielu rynkach, dając szybki i regularny dostęp do różnych usług i towarów. Przynosi też spore oszczędności, np. zmniejsza koszty dostawy.

- Obserwując pozytywny wpływ płatności abonamentowych na rynek, jako pierwsza firma dostarczająca zakupy spożywcze, wprowadziliśmy subskrypcję PLUS, czyli miesięczny lub roczny abonament na zakupy, które można zrobić za naszym pośrednictwem w Kaufland, Carrefour, Auchan, Lidlu, Biedronce oraz sieci E.Leclerc, a wkrótce w kolejnych sklepach. Zakupy spożywcze na abonament pozwalają cieszyć się zakupami przywiezionymi pod dom i jednocześnie znacząco oszczędzić na dostawie - mówi Anna Podkowińska-Tretyn, dyrektor generalna Everli.

Subskrypcja PLUS polega na dostarczaniu towarów przez personalnego szopera dostarczającego zakupy pod drzwi, w zamian za płatność abonamentową, która związana jest z jednorazowym - miesięcznym lub rocznym - kosztem dostawy. Subskrybent zyskuje: oszczędność na dostawie regularnej - darmową dostawę przy każdym zamówieniu powyżej 100 zł, brak opłaty za dostawę ekspresową, łatwiejsze zamawianie i uproszczony proces płatności oraz atrakcyjne oferty i promocje dostępne tylko dla subskrybentów. Abonament opłaca się osobom, które często robią zakupy za pośrednictwem platformy. Szoperzy dostarczają towar samochodami, mogą więc realizować większe zakupy. Zamawiający może śledzić zamówienie do ostatniej chwili i zgłosić ewentualną zmianę w zamówieniu.

- Wiele osób obecnie pracuje z domu. W domu pozostają również seniorzy, którzy nie powinni narażać zdrowia i życia w związku z cały czas obecną pandemią koronawirusa. Wiele z tych osób nie ma możliwości, aby osoba bliska zajęła się codziennymi zakupami - subskrypcja daje taką możliwość i pozwala zaoszczędzić na kosztach dostawy w sytuacji, gdy chcemy zrobić zakupy nie tylko dla siebie, ale również dla rodziców czy dziadków. Teraz jest to możliwe bez wychodzenia z domu, samodzielnie i szybko, ponieważ 90% zakupów dostarczanych jest maksymalnie kolejnego dnia - dodaje Anna Podkowińska-Tretyn.

Źródło: Newseria

O dostawach do domu czytaj także:
- Kawa od Starbucksa z dostawą do domu
- Żabka i Uber Eats dostarczą zakupy do domu
- Uber Eats rośnie jak na drożdżach

Ostatnio zmieniany w czwartek, 15 październik 2020 15:40
Zaloguj się by skomentować