Zaloguj się

DPD Polska włącza do swojej sieci automaty SwipBox

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka
DPD Polska włącza do swojej sieci automaty SwipBox Fot. SwipBox

Urządzenia do odbioru przesyłek przez klientów indywidualnych są oddawane do użytku głównie w sklepach sieci Biedronka.

Początkowo automaty SwipBox pojawią się w większych miastach, m.in. w: Warszawie, Lublinie, Łodzi, Krakowie, Aglomeracji Śląskiej, Trójmieście, Elblągu, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu i Rzeszowie. W następnym etapie współpracy urządzenia będą lokalizowane na terenie całego kraju.

- Automaty paczkowe to uzupełnienie sieci DPD Pickup i uelastycznienie oferty DPD na ostatniej mili. Pomyślnie przetestowaliśmy urządzenia SwipBox zwiększające efektywność naszej sieci odbiorów i cieszymy się, że mogą już z nich korzystać mieszkańcy największych miast w Polsce - powiedział Rafał Nawłoka, prezes zarządu DPD Polska.

W sklepach internetowych, współpracujących z DPD Polska i zintegrowanych z siecią DPD Pickup, dostępna jest opcja wyboru dostawy do automatów. Klienci mogą wskazać miejsce dostawy przesyłki lub ją przekierować podczas nieobecności w domu.

- Jesteśmy dumni, że możemy rozwijać sieć naszych automatów w Polsce dzięki współpracy z tak uznaną marką jak DPD Polska. Partnerstwo podniesie komfort oraz zwiększy wygodę użytkowników końcowych. Wzmocniony zostanie także cały rynek e-commerce w Polsce, dzięki dodatkowym opcjom dostawy przesyłek - dodał Michał Czechowski, dyrektor zarządzający SwipBox Polska.

Źródło: SwipBox

O automatach paczkowych czytaj także:
- Poczta Polska stawia automaty paczkowe
- Paczkomaty® są eko
- Żabka będzie mieć swoje automaty do obsługi paczek

 

O logistyce ostatniej mili piszemy więcej w czasopiśmie Logistyka 5/2020.
E-wydanie czasopisma jest dostępne w naszej ofercie!

Ostatnio zmieniany w czwartek, 12 listopad 2020 12:58
Zaloguj się by skomentować