Zaloguj się

Zakupy do domu ze SPAR i Everli

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka
Zakupy do domu ze SPAR i Everli Fot. SPAR

Sieć sklepów SPAR uruchomiła usługę zakupów z dostawą do domu poprzez Everli - platformę specjalizującą się w doręczaniu towaru pod drzwi klienta. Usługa już jest dostępna w 3 miastach - na terenie Poznania, Rzeszowa i Warszawy.

To kolejny kanał dostaw zakupów oferowany przez sieć SPAR - obok dostaw własnych, w tym elektrycznymi Nissanami e-NV200, dostaw przez aplikację Wolt oraz opcji SPAR DRIVE. Dostawy zakupów ze sklepu e-spar.com.pl można wybrać na stronach internetowych Everli lub w aplikacji mobilnej, a ich realizacja odbywa się w kilka godzin od złożenia zamówienia. Produkty oferowane w sklepie internetowym e-spar mają takie same ceny jak w sklepach stacjonarnych.

- Od początku roku intensywnie rozbudowujemy różnorodne kanały dostaw i bezkontaktowego odbioru zakupów - zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Ze względu na pandemię częściej decydują oni o zmianie dotychczasowych przyzwyczajeń - chociaż nadal chcą korzystać z naszej bogatej oferty produktów świeżych, wysokiej jakości warzyw i owoców, a nawet chrupiącego pieczywa. Dlatego proponujemy kolejną opcję dostaw - przy współpracy z platformą Everli. Chcemy rozszerzać tę usługę na kolejne miasta, bo właśnie w miastach nasze zamówienia online rosną najszybciej. Zależy nam, by klienci mogli szybko otrzymać swoje zamówienie ze sklepu, a w Everli jest to możliwe już w ciągu kilku godzin. Nasi klienci mogą więc wybrać dostawę w różnych opcjach lub osobisty odbiór zakupów w formule SPAR DRIVE - powiedział Dawid Kaszuba, dyrektor e-commerce w sieci SPAR.

- Cały czas dążymy do zapewnienia naszym klientom jak największego wyboru dostępnych sklepów, w których za naszym pośrednictwem mogą zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. To ważne, ponieważ obecnie, zakupy spożywcze online cieszą się coraz większą popularnością, a w ostatnim czasie są doceniane jeszcze bardziej. Klienci w szybki, komfortowy sposób, z dowolnego miejsca, mogą wykonać zakupy w ulubionym sklepie, przekładając stacjonarne nawyki zakupowe na kanały online - komentuje Anna Podkowińska-Tretyn, dyrektor generalna Everli.

Wkrótce zakupy z sieci sklepów SPAR będą dostępne również na platformie Everli dla klientów z innych miejscowości.

Źródło: SPAR

O e-grocery czytaj także:
- SPAR testuje elektryczne auta dostawcze
- Everli wprowadza subskrypcje
- Kawa od Starbucksa z dostawą do domu

Ostatnio zmieniany w środa, 25 listopad 2020 12:26
Zaloguj się by skomentować