Zaloguj się

Systemy Autobusowe dopełniają Ideal Idea City Park w Raszynie

  •  oprac. ŁP
  • Kategoria: Logistyka
Systemy Autobusowe dopełniają Ideal Idea City Park w Raszynie Fot. AXI IMMO

Systemy Autobusowe Sp. z o.o., producent zabezpieczeń przeciwpożarowych i dystrybutor blokad alkoholowych, zdecydował się na najem ponad 870 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej w inwestycji Ideal Idea City Park. Transakcja zakończyła proces komercjalizacji parku magazynowego na granicy Warszawy i Raszyna. Najemcę w procesie negocjacji reprezentowała firma AXI IMMO.

Systemy Autobusowe zajmuje się projektowaniem, produkcją, montażem oraz dystrybucją systemów automatycznej detekcji i gaszenia pożarów z układem auto diagnostycznym (system FeuTechnik). Firma jest także generalnym importerem oraz dystrybutorem blokad alkoholowych szwedzkiego producenta AutoWatch. W produkty Systemów Autobusowych m.in. blokady alkoholowe oraz systemy gaszenia wyposażone są pojazdy komunikacji publicznej (autobusy, tramwaje) o napędzie konwencjonalnym, jak i elektrycznym, pojazdy flotowe i pojazdy klientów indywidualnych. Najnowszym rozwiązaniem oferowanym przez firmę są systemy Anty-Covidowe do autobusów - neutralizujące bakterie, wirusy i grzyby. Klientami Systemów Autobusowych są zarówno duże firmy, jak i przedsiębiorstwa użytku publicznego w Polsce i Europie.

- Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, która oferuje kompleksowe rozwiązania z szeroko rozumianego zakresu bezpieczeństwa drogowego. Dostarczamy wiele systemów, z których z powodzeniem korzystają już m.in. międzynarodowi klienci. Branża automotive od lat przeznacza duże środki, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu, dlatego popyt na oferowane przez nas rozwiązania stale rośnie. Nowa lokalizacja zapewni nam tak potrzebną powierzchnię do rozwinięcia kolejnych kompleksowych usług i będzie stanowić nowe centralne biuro firmy w Polsce - powiedział Rafał Misztalski, Systemy Autobusowe Sp. z o.o.

Firma Systemy Autobusowe zajmie w Ideal Idea City Park 510 m kw. powierzchni magazynowej dostosowanej do swoich potrzeb, a także blisko 370 m kw. przestrzeni biurowej.
Ideal Idea City Park to nowoczesne A-klasowe centrum magazynowe zlokalizowane w warszawskim rejonie logistycznym na granicy stolicy i Raszyna, w pobliżu Południowej Obwodnicy Warszawy i drogi ekspresowej S2. Kompleks powstawał w dwóch etapach, a jego powierzchnia wynosi ponad 20 000 m kw. Każdy moduł magazynowy wyposażony jest w jedną bramę z poziomu "0" oraz jeden dok hydrauliczny dla samochodów ciężarowych. Obiekt spełnia wymagania certyfikacji BREEAM. Dodatkowo charakteryzuje się dużą dostępnością terenów zielonych, które stanowią ok. 25% jego powierzchni.

Źródło: AXI IMMO

O powierzchniach magazynowych czytaj także:
- Panattoni dostarczy największe centrum dystrybucyjne dla TK Maxx w Europie kontynentalnej
- LPP uruchomi kolejny magazyn do obsługi e-commerce w Rosji
- Media Markt automatyzuje logistykę przy współpracy z Transporeon
- Powstaje nowe centrum logistyczne Allegro
- FM Logistic Centralna Europa rozszerza obsługę logistyczną Grupy Polpharma

Ostatnio zmieniany w czwartek, 25 marzec 2021 09:39
Zaloguj się by skomentować