Zaloguj się

Nowa edycja zawodów Global PRO Challenge 2021

Nowa edycja zawodów Global PRO Challenge 2021 Ilustracja: MPM Productivity Management

W poprzednim roku finał międzynarodowych zawodów Global PRO Challenge - The Fresh Connection odbył się po raz pierwszy w wirtualnym środowisku. W tym roku formuła zostanie powtórzona.

Niedługo po zakończeniu wydarzenia organizatorzy poprosili uczestników o informację zwrotną na temat wrażeń z rozgrywki w VirBELATM - platformie przeznaczonej do organizacji wirtualnych spotkań. Przeważały bardzo pozytywne opinie - zawodnicy chwalili angażujący sposób prowadzenia ostatniego etapu zawodów, dynamiczną symulację łańcucha dostaw oraz fakt, że mogli spotkać się z profesjonalistami SC z całego świata.
Idąc śladem powyższych uwag, organizatorzy podjęli decyzję, by i w 2021 roku zorganizować finał w wirtualnym świecie. Zapowiadają, że będzie on jeszcze bardziej atrakcyjny niż poprzedni. Przewodnim tematem tegorocznych zawodów będzie Supply Chain Resilience (odporność łańcucha dostaw).

Pierwsza runda rozgrywek jest zaplanowana na 16 - 20 sierpnia br., ale ci, którzy chcą wziąć udział w rundach treningowych, mogą się zapisywać już teraz. Dwa najlepsze zespoły z Polski zakwalifikują się do światowego finału. Finał zawodów Global PRO Final na poziomie międzynarodowym jest zaplanowany na 15 - 18 listopada br.

Na Mistrzów Świata czeka nagroda: kurs Executive Supply Chain na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie. Na zwycięzców krajowych czekają vouchery na szkolenia otwarte MPM dla każdego uczestnika zwycięskiej drużyny.
Istotnymi nowymi przepisami, o których warto wspomnieć, jest limit jaki nałożono na zawodników odnośnie udziału w zawodach. Otóż nie można przystąpić do zawodów więcej niż dwukrotnie. Co więcej, tylko jeden z członków drużyny może mieć doświadczenie w postaci udziału we wcześniejszych edycjach.

Rok temu w finale wzięły udział dwie polskie drużyny - Avon Operations Polska i Beiersdorf Manufacturing. Zespół Avon Operations Polska zajął drugie miejsce i zdobył tytuł Wicemistrza Świata. Jedynie drużyna złożona z przedstawicieli różnych chińskich firm osiągnęła lepszy rezultat. Na trzecim miejscu zakończyła drużyna Whirlpool z Indii.

Przebieg zawodów można śledzić w mediach społecznościowych:
- na LinkedIn.com pod adresem https://www.linkedin.com/showcase/global-challenge-scm-%E2%80%93-tfc/
- na Facebook.com pod adresem https://www.facebook.com/gctfcpolska/

Źródło: MPM Productivity Management

Ostatnio zmieniany w wtorek, 06 kwiecień 2021 11:52
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe