Zaloguj się

Polski Kongres Logistyczny już niebawem!

Automatyka i robotyka w magazynach, inteligentna mobilność, logistyka w e-commerce – to tylko część tematów, o których dyskutować będą uczestnicy jubileuszowego, 15. Polskiego Kongresu Logistycznego eLOGISTICS 2021. Wydarzenie w formule online odbędzie się w dniach 19-20 maja.
Organizator – Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania – stawia na sprawdzoną w ubiegłym roku formułę zdalną wydarzenia.

- Ubiegłoroczny Kongres, organizowany po raz pierwszy w formacie online okazał się strzałem w dziesiątkę; do dziś docierają do nas pozytywne echa tego wydarzenia z sektora logistyki i nie tylko - mówi dr hab. Arkadiusz Kawa, dyrektor Łukasiewicz-ILiM. - W tym roku chcemy podążać tą ścieżką, dlatego oferujemy nowoczesną, efektywną i co istotne obecnie bezpieczną przestrzeń wymiany wiedzy, doświadczeń oraz budowania relacji dla przedstawicieli biznesu. eLOGISTICS 2021 to miejsce dla przedsiębiorstw prężnie działających lub chcących zaistnieć w obszarze logistyki - dodaje Arkadiusz Kawa.

Kongres zorganizowany zostanie na platformie, do której dostęp będą mieli zarejestrowani użytkownicy. Organizator szacuje, że może to być nawet 500 osób reprezentujących handel, operatorów logistycznych, firmy kurierskie i spedycyjne jak również podmioty publiczne. Wśród aktualnie zadeklarowanych sponsorów wydarzenia są m.in. Adecon, SIEMENS, Jungheinrich, Panattoni, Geis Polska, WDX SA, DataConsult SA.

- Od lat współpracujemy z Łukasiewicz - ILiM w ramach różnych wspólnych projektów, inwestujemy w opracowywanie niestandardowych rozwiązań wspierających logistykę. Dlatego też zdecydowaliśmy się zostać Partnerem Głównym Polskiego Kongresu Logistycznego e-Logistics 2021, jednego z najciekawszych organizowanych wydarzeń na polskim rynku logistycznym. Zapraszamy do stoiska DataConsult SA, gdzie nasi eksperci odpowiedzą na każde nurtujące Państwa pytanie z zakresu logistyki magazynowej i systemów WMS. Dodatkowo zachęcam do udziału w naszej prelekcji w sekcji "IT w Logistyce", gdzie w środę 19.05.2021 r. Lukas Greguska poruszy dość kontrowersyjny temat: "Umarł król, niech żyje król. Jak zmieni się rola systemów informatycznych w zarządzaniu logistyką?" - mówi Ryszard Pytel, prezes zarządu.

Kongres to dwa dni prelekcji i wirtualnych warsztatów, w trakcie których uczestnicy debatować będą przede wszystkim nad wyzwaniami dla logistyki dziś i w przyszłości. Uczestniczący w wydarzeniu będą mogli również podziwiać wirtualną wystawę partnerów Kongresu oraz nawiązać nowe relacje biznesowe poprzez wirtualny networking. Udział w wydarzeniu jest płatny.

Więcej informacji na: www.logistics.pl

Ostatnio zmieniany w czwartek, 06 maj 2021 11:19
Zaloguj się by skomentować