Zaloguj się

Amazon zaprasza na wirtualne zwiedzanie swoich centrów logistycznych

Amazon zaprasza na wirtualne zwiedzanie swoich centrów logistycznych Fot. Amazon

Amazon uruchomił pierwsze wirtualne zwiedzanie na żywo swoich centrów logistycznych. Podczas interaktywnego zwiedzania na uczestników czeka relacja na żywo z centrów logistycznych, panoramy 360°, filmy oraz sesja Q&A z przewodnikami wirtualnych wycieczek. Doświadczeni przewodnicy zaprezentują różne stanowiska pracy, poprzez które przechodzą zamówienia klientów Amazon.

Od wielu lat Amazon regularnie organizuje zwiedzanie centrów logistycznych dla lokalnych mieszkańców, studentów, klientów oraz dla każdej osoby zainteresowanej tym, jak działa Amazon "od kuchni". W 2019 r. w ramach organizowanych wycieczek prawie 18 000 uczestników odwiedziło polskie centra logistyczne tej firmy. Program spotkał się z pozytywnym odbiorem, jednak ze względu na pandemię i w trosce o bezpieczeństwo pracowników i odwiedzających, Amazon tymczasowo zawiesił program zwiedzania.

- Jesteśmy obecni w Polsce od 2014 r. i od zawsze stawialiśmy na otwartość i pełną transparentność, dlatego centra logistyczne Amazon są otwarte dla wszystkich zainteresowanych naszą działalnością. Bezpieczeństwo naszych pracowników oraz gości jest najwyższym priorytetem, dlatego ograniczyliśmy wizyty podczas pandemii. Cieszymy się, że od teraz możemy zaprosić wszystkich na wirtualne zwiedzanie, aby mogli się przekonać na własne oczy, jak działają nasze centra logistyczne, wdrożone w nich rozwiązania oraz warunki pracy - mówi Marian Sepesi, regionalny dyrektor Amazon w Polsce i dodaje - W marcu uruchomiliśmy Amazon.pl i od teraz, dzięki wirtualnym wycieczkom, każdy klient ma możliwość zobaczyć, w jaki sposób przygotowujemy dla niego zamówienie.

Zobacz, jaką drogę pokonuje zamówienie
Podczas wirtualnego zwiedzania uczestnicy mają możliwość poznać kolejne etapy przygotowywania zamówienia, zanim opuści centrum logistyczne i zostanie dostarczone do klienta. Wirtualni goście mogą przekonać się, jak wszechstronna jest praca w logistyce, która wymaga zaangażowanych pracowników z różnych dziedzin, perfekcyjnej koordynacji oraz najnowocześniejszej technologii, aby niezależnie od warunków, szybko i niezawodnie dostarczać zamówienia klientom.
Wirtualne zwiedzanie odbywa się w poniedziałki, wtorki, czwartki oraz piątki - w godzinach porannych oraz popołudniowych (11:00 oraz 15:00) i trwa godzinę. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - rejestracja jest dostępna na stronie: https://pl.amazonfctours.com/virtualtours. Po dokonaniu rejestracji uczestnicy otrzymają link, który pozwoli im wziąć udział w zwiedzaniu za pośrednictwem komputera, tabletu czy smartfonu.
Ponadto, wirtualni zwiedzający będą mieli szansę zadawać na żywo dodatkowe pytania prowadzącym, dzięki czemu wycieczka będzie unikalna i jeszcze ciekawsza dla każdego z uczestników. W tym celu goście mogą stosować funkcję czatu, na którym można wysyłać pytania skierowane do przewodników Amazon.

Źródło: Amazon

Więcej o działaniach Amazona w Polsce (i nie tylko):
- Amazon.pl startuje w Polsce
- 3.000 robotów w nowym centrum logistyki Amazon
- Amazon powiększa swoją kadrę
- Amazon otwiera nowoczesne, zrobotyzowane centrum logistyczne w Gliwicach

Ostatnio zmieniany w czwartek, 13 maj 2021 10:16
Zaloguj się by skomentować