Zaloguj się

Pod naszym patronatem: Logistyku, zielonej edycji LOGDAYS nie możesz przegapić!

W dniach 15-16 czerwca 2021 r. odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja prestiżowego spotkania logistyków: LOGDAYS 2021. Wydarzenie odbędzie się online na platformie komunikacyjnej PINE, która oprócz bogatego programu wystąpień, wirtualnych stoisk partnerów wydarzenia, umożliwia networking – spotkania online 1:1.

- Jubileuszowa edycja LOGDAYS ma miejsce w wyjątkowym momencie. Zdaje się, że ekologia przestała być już tylko ozdobnikiem marketingowym, a zrównoważony rozwój i minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko zmieniają się w konkretne działania. Nie musimy nikogo przekonywać, że logistyka będzie tu miała ogromną rolę do odegrania. Dlatego podczas 10. edycji LOGDAYS 10 zielonych PRZEKAZAŃ, niczym drogowskaz, wskaże uczestnikom drogę w kierunku doskonalenia logistyki w duchu green. Korzystając z aktualnych trendów, podpowiemy, jak zamienić wyzwania związane ze środowiskiem w nowe możliwości - mówi Magda Libiszewska, redaktor naczelna dwumiesięcznika "Logistyka a Jakość", który jest organizatorem wydarzenia.

LOGDAYS to wydarzenie w całości poświęcone proekologicznemu zarządzaniu logistyką i realizacją nadchodzących wymagań postawionych przez Unię Europejską w ramach strategii Europejskiego Zielonego Ładu. W ciągu dwóch dni merytorycznych spotkań poruszone zostaną nie tylko tematy dotyczące m.in. transportowej transformacji, zarządzania opakowaniami logistycznymi, zielonych obiektów logistycznych, finansowania inwestycji czy digitalizacji obiegu dokumentów, ale także organizatorzy zapewnią możliwość wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami w zakresie dobrych praktyk i przemyśleń na temat zarządzania logistyką z naciskiem na ekologię.

Wydarzenie skierowane jest do dyrektorów zarządzających firmą z branży TSL, dyrektorów operacyjnych, dyrektorów odpowiedzialnych za inwestycje, dyrektorów transportu, szefów logistyki w firmie produkcyjnej, szefów logistyki w firmie handlowej, logistyków odpowiedzialnych za e-commerce, szefów centrum dystrybucyjnego, dyrektorów/kierowników ds. zrównoważonego rozwoju. Wśród prelegentów eksperci i praktycy, m.in. prof. dr hab. Wojciech Paprocki (Instytut Infrastruktury, Transportu i Mobilności Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), Maciej Wroński (prezes Związku Pracodawców Transport i Logistyka Polska), dr inż. Patrycja Sałagan (Environment Manager Kancelaria EY Law, EY Polska), Iwona Gasik-Płomińska (Sustainability Developer IKEA Distribution Services), Sylwester Gajewski (ESP Manager DC/CDC Jarosty IKEA Distribution Services).

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

15-16 czerwca 2021 r.
 www.logdays.pl

Ostatnio zmieniany w środa, 26 maj 2021 12:01
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe