Zaloguj się

GEFCO nawiązuje współpracę z Subaru w Czechach

  •  oprac. ŁP
  • Kategoria: Logistyka
GEFCO nawiązuje współpracę z Subaru w Czechach Fot. Pixabay

GEFCO, globalny ekspert w dziedzinie multimodalnych łańcuchów dostaw i jeden z wiodących dostawców logistyki dla branży motoryzacyjnej w Europie, poszerzył portfolio swoich klientów o markę Subaru. Na mocy podpisanej umowy GEFCO obecnie zarządza operacjami logistycznymi dla wszystkich marek grupy Emil Frey w Czechach.

GEFCO zapewnia kompleksową obsługę przepływów logistycznych dla Subaru, w tym transport z Rotterdamu do centrum dystrybucyjnego w czeskim Kolinie, gdzie świadczone są usługi dodatkowe. Każdego roku 1000 samochodów przejdzie przez proces magazynowania oraz kompleksowej inspekcji przed dostawą. Następnie gotowe do eksploatacji auta będą transportowane przez GEFCO do salonów dealerskich Subaru.
Dywizja pojazdów gotowych GEFCO Finished Vehicle (FVL) w swoim centrum logistycznym w czeskim Kolinie świadczy również usługi logistyczne dla głównych francuskich i niemieckich marek samochodowych, oferując kompleksowe rozwiązania - od transportu, magazynowania i przygotowania pojazdów po ich dystrybucję w sieciach dealerskich.

- Cieszę się z rozszerzenia naszej współpracy o Subaru, co oznacza, że obecnie pracujemy ze wszystkimi markami grupy Emil Frey. Pomimo aktualnych trudności w branży samochodowej udowodniliśmy, że jesteśmy niezawodnym partnerem logistycznym i dobrze wykonujemy swoją pracę, w myśl naszego sloganu Partners Unlimited - mówi Miloš Mrázek, Dyrektor Dywizji Pojazdów Gotowych (FVL) GEFCO na Czechy, Słowację i Węgry.

- Jestem przekonany, że dzięki przejściu do GEFCO, naszego nowego dostawcy usług logistycznych, utrzymamy wysoki standard usług dla naszych autoryzowanych partnerów i klientów. Dodatkowo Subaru skorzysta z synergii współpracy i procesów w ramach całej grupy Emil Frey - podkreśla Jiří Picek, który do początku 2021 roku kierował grupą Emil Frey w Czechach, a obecnie pełni funkcję prezesa spółki Emil Frey Polska.

Źródło: GEFCO

O usługach logistycznych czytaj także:
- CEVA Logistics zarządza jednym z najnowocześniejszych magazynów Under Armour
- FM Logistic z najnowocześniejszym TMS na rynku
- ID Logistics rozbudowuje procesy e-commerce w Krajkowie
- Dachser uruchamia codzienne połączenia ze Szczecina do Mannheim

Ostatnio zmieniany w środa, 02 czerwiec 2021 11:58
Zaloguj się by skomentować