Zaloguj się

FM Logistic zatrudni 120 osób w Lędzinach

FM Logistic zatrudni 120 osób w Lędzinach Fot. FM Logistic

Do końca roku w Lędzinach koło Tychów powstanie 120 nowych miejsc pracy. Kolejną platformę logistyczną obsługiwać tam będzie firma FM Logistic. W nowym magazynie, który będzie obsługiwał klienta z branży spożywczej, docelowo zatrudnienie znajdzie 400 osób. Rekrutacje na kluczowe stanowiska już ruszyły.

Już w październiku, w nowym magazynie pracę znajdzie co najmniej 120 osób. Firma prowadzi już rekrutację na najważniejsze stanowiska, zarówno biurowe, jak i specjalistyczne, w tym szefów ekip, czy operatorów wózków widłowych i magazynierów. Szansę na zatrudnienie w Lędzinach mają również osoby bez doświadczenia w branży logistycznej - firma oferuje pełen pakiet szkoleń (w tym na stanowisko operatora wózka widłowego), a do pracy zaprasza zarówno panie, jak i panów. W ramach standardowego pakietu świadczeń firma oferuje m.in. pracę w oparciu o umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, czy ubezpieczenie na życie. Pracownicy będą również mogli skorzystać z zapewnionego przez firmę transportu.

- Firma FM Logistic jest obecna na polskim rynku od 1995 r. Od ponad dwudziestu pięciu lat rozwijamy kolejne platformy logistyczne w różnych częściach kraju. Wszędzie, gdzie się pojawiamy, zależy nam przede wszystkim na rozwoju lokalnych społeczności. Chcemy, aby pracownicy rozwijali się razem z firmą, dlatego dbamy o możliwie najlepsze warunki pracy, pakiety benefitów i możliwości rozwoju kariery w naszej branży. Jestem przekonana, że będziemy w stanie zaproponować konkurencyjne warunki również w Lędzinach, gdzie powstaje nasza nowa platforma logistyczna - powiedziała Blanka Borkowska, Dyrektor HR w regionie Europy Centralnej, FM Logistic.

W pierwszym etapie, zaplanowanym na październik br., do użytku oddane zostaną hale magazynowe o łącznej powierzchni 13 tys. m. kw., z czego większość stanowić będą chłodnie. Jednocześnie, w Lędzinach powstanie część biurowo-konferencyjna.

Źródło: Newseria

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 28 czerwiec 2021 12:25
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe