Zaloguj się

9. Forum Kobiet w Logistyce o transformacji w biznesie logistycznym

  •  Beata Trochymiak
  • Kategoria: Konferencje

W czasach głębokiej transformacji, jaką od ponad roku obserwujemy na świecie, szczególnie ważną rolę odgrywają zmiany w łańcuchach dostaw. Począwszy od digitalizacji, automatyzacji i robotyzacji, poprzez nieodnotowywany dotąd rozwój obsługi e-commerce, aż po zmiany na rynku pracy. Co to wszystko oznacza dla biznesu logistycznego? Dyskutować o tym będą już we wrześniu br. eksperci i uczestnicy 9. Forum Kobiet w Logistyce, które odbędzie się w Żninie.

Forum Kobiet w Logistyce dedykowane jest kobiecej kadrze menedżerskiej i specjalistów z obszaru logistyki, transportu i spedycji, również po stronie sieci producenckich, dystrybucyjnych i handlowych. W trakcie Forum omawiane są aktualne zagadnienia i problemy związane z rozwojem biznesu logistycznego, to miejsce wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych.
W tym roku będzie to wyjątkowe spotkanie. Po roku przerwy z powodu pandemii wreszcie jest szansa na dyskusję i wymianę wiedzy. Organizatorka Forum Kobiet w Logistyce - Beata Trochymiak, redaktor naczelna portalu Pracujwlogistyce.pl, postawiła w tym roku na różne formy wystąpień, w tym również dyskusje i storytellingi, do których zaproszone zostały Dorota Raben i Marta Tęsiorowska z Prologis. Wystąpienia ekspertów i dyskusje toczyć się będą wokół zmian w obszarze cyfryzacji w logistyce, sprzedaży i obsługi klienta, zmian w e-commerce, a także wpływu czynników geopolitycznych na globalne łańcuchy dostaw, o których opowie gość specjalny Forum - dr Jacek Bartosiak z think tanku Strategy&Future. W gronie prelegentów znajdą się przedstawiciele m.in. Prologis, Raben Logistics, GS1 Polska, Fracht FWO Polska, Frigo Logistics i in.

Forum potrwa dwa dni: od 20 do 21 września 2021 r. Pierwszy dzień spotkania rozpocznie się od wręczenia wyróżnienia i statuetek "Kobieta w Logistyce 2021", po którym odbędzie się część plenarna i wystąpienia ekspertów oraz dyskusje. Nie zabraknie też spotkań warsztatowych, które będą miały miejsce w drugim dniu Forum. W pierwszej części dnia odbędą się warsztaty o tematyce zarówno logistycznej, tj. kluczowe wartości w procesie automatyzacji i transformacji łańcucha dostaw, jak i z zakresu rozwoju osobistego (tj. jak rozmawiać językiem zwycięzcy, albo jak wykorzystać moc naturalnych talentów i archetypów w budowaniu wizerunku). W drugiej części dnia odbędą się wizyty w miejscowych centrach logistycznych m.in. Frigo Logistics.

Rejestracja uczestników potrwa do 13 września. Warto dodać, że spotkanie odbędzie się w Hotelu Cukrownia Żnin. Szczegóły dotyczące programu i udziału znajdują się na stronie: https://kobietywlogistyce.pl/

Ostatnio zmieniany w wtorek, 03 sierpień 2021 12:19
Zaloguj się by skomentować