Zaloguj się

Petronas Lubricants Polska i Suder.eu razem dla branży TSL

W odpowiedzi na potrzeby rynku, PETRONAS Lubricants Polska oraz SUDER.eu - jeden z liderów wśród dystrybutorów części zamiennych do samochodów ciężarowych, specjalizujący się w obsłudze klientów z sektora TSL - podpisały kilkuletnią umowę handlową. SUDER.eu stał się tym samym strategicznym partnerem dystrybuującym nową linię olejów PETRONAS Urania Green z technologią StrongTech™ w Polsce.

SUDER.eu posiada ponad 60 punktów sprzedaży w kraju, dystrybuuje produkty do tysięcy sklepów detalicznych, warsztatów samochodowych, serwisów floty ciężarowej oraz firm transportowych. Dzięki tej współpracy PETRONAS, znany na całym świecie producent wysokiej jakości środków smarnych dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej, dokonuje ekspansji i rozszerza sieć sprzedaży w niezwykle ważnej dla polskiej gospodarki branży - prężnie rozwijającym się sektorze TSL.
W ramach umowy handlowej PETRONAS dostarcza nie tylko zaawansowane rozwiązania technologiczne wypracowane w specjalistycznych laboratoriach Spółki oraz przetestowane w najtrudniejszych warunkach drogowych, ale także wsparcie techniczne i wiedzę ekspercką dla dystrybutora i branży. Przeznaczone dla większości marek pojazdów ciężarowych oleje gamy PETRONAS Urania Green z technologią StrongTech™ są świetną odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby i wyzwania branży TSL. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom skutecznie chronią wysokoobciążone silniki przed zużyciem i zapewniają stabilne parametry pracy.

- Dla firm logistycznych i przewozowych oznacza to niezawodność, mniejsze koszty eksploatacji floty, niższe zużycie paliwa, a co za tym idzie - zmniejszenie emisji CO2. Długoterminowo czynniki te przekładają się na zwiększenie rentowności (TCO) floty i umożliwią uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Wynika to z zastosowanych technologii: wydłużonych łańcuchów molekularnych, dzięki czemu oleje PETRONAS Urania utleniają się znacznie wolniej, minimalizują ryzyko powstawania sadzy, a tym samym gwarantują optymalną lepkość w każdych warunkach eksploatacyjnych, co wydłuża okresy wymiany oleju i przekłada się na kolejne oszczędności - mówi Adam Bober, dyrektor sprzedaży PETRONAS Lubricants w Polsce, Niemczech i Austrii.

Współpraca PETRONAS PLI Polska oraz SUDER.eu oznacza nowe otwarcie na rynku produktów dla samochodów ciężarowych. Liderzy technologii i dystrybucji części łączą siły, dzięki czemu klienci zyskają najbardziej innowacyjne produkty, a cała branża wiedzę oraz najnowocześniejszą technologię.

- SUDER.eu stawia na jakość produktów, które w realny sposób mogą wesprzeć codzienną pracę oraz działania biznesowe naszych klientów. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne proponowane przez PETRONAS Lubricants Polska wpisują się w tę długofalową strategię. Współpraca rozwija się dynamicznie, a sprzedaż rośnie zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Mamy silne poczucie odpowiedzialności, dlatego wspólnie zaplanowaliśmy nie tylko działania biznesowe, lecz również edukacyjne oraz wspierające zrównoważony rozwój - mówi Grzegorz Matusik, CEO oraz członek zarządu sieci SUDER.eu.

Źródło: PETRONAS Lubricants International

Ostatnio zmieniany w piątek, 20 sierpień 2021 14:31
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe