Zaloguj się

Dachser podnosi poziom bezpieczeństwa w transporcie lotniczym

Dachser podnosi poziom bezpieczeństwa w transporcie lotniczym Fot. Dachser

Bezpieczeństwo w transporcie lotniczym jest najwyższym priorytetem. Dachser, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość w tym zakresie, wdrożył Global Air Freight Security Network. Projekt ma na celu płynny przepływ informacji pomiędzy oddziałami Air & Sea Logistics, a tym samym szybsze reagowanie na zmiany przepisów i wdrażanie innowacji w całej sieci Dachser.

Global Air Freight Security Network przyczyni się do ograniczenia ryzyka w obszarze bezpieczeństwa frachtu lotniczego, dzięki ścisłemu przestrzeganiu wszystkich przepisów i procedur.

- Dokładamy wszelkich starań, by zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa na każdym etapie łańcucha dostaw, przestrzegając jasno zdefiniowanych i jednolitych procedur obowiązujących w całej globalnej sieci Dachser. Regularnie weryfikujemy i aktualizujemy wytyczne dotyczące obsługi przesyłek lotniczych. Wdrożenie Global Air Freight Security Network pozwoli nam na bieżąco dostosowywać nasze środki bezpieczeństwa do nowych wymogów prawnych nie tylko na poziomie lokalnym, ale też globalnym. Dzięki temu nasi klienci zyskują pewność, że ich przesyłki dotrą bezpiecznie i zawsze na czas - powiedział Marcin Długosz, Country Manager Air & Sea Logistics w Dachser Polska.

Dachser ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu globalnymi łańcuchami dostaw i procesami logistycznymi. W ramach Air & Sea Logistics oferuje kompleksową obsługę frachtu lotniczego, w tym transport towarów niebezpiecznych, przygotowanie dokumentacji, jak i również przedstawicielstwo podatkowe oraz odprawę celną na całym świecie. Gwarancją niezawodności jest rozbudowana sieć własnych połączeń lotniczych oraz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzięki znajomości branży i bliskiej współpracy z klientami opracowują szyte na miarę rozwiązania transportowe.

Źródło: Dachser

O transporcie lotniczym czytaj także:
- Kuehne+Nagel i IAG Cargo realizują neutralne węglowo loty czarterowe
- Rosną przewozy, ale branża lotnicza nadal w kryzysie
- PAŻP wdraża innowacyjny system bezpieczeństwa w polskiej przestrzeni powietrznej
- W mobilności lotniczej odbiegamy jeszcze od Europy Zachodniej
- Doradca strategiczny CPK chce być portem lotniczym 3. generacji

 

Ostatnio zmieniany w środa, 01 wrzesień 2021 14:58
Zaloguj się by skomentować