Zaloguj się

Speedmail będzie doręczał listy w Krakowie

Speedmail będzie doręczał listy w Krakowie Fot. Speedmail

Prywatny operator pocztowy wygrał przetarg na obsługę korespondencji Urzędu Miasta Krakowa i przez najbliższe 12 miesięcy będzie doręczał jego przesyłki listowe. Dzięki współpracy ze Speedmail krakowski magistrat zaoszczędzi ponad 78 tys. zł rocznie.

Zgodnie z podpisaną umową, do 31 lipca 2022 roku spółka Speedmail doręczy ponad 120 tys. przesyłek pocztowych. Na realizację zlecenia Urząd Miasta Krakowa przeznaczył w budżecie 360 tys. zł, zapłaci 281 416 zł, czyli o ponad 78 tys. mniej niż zakładał. To kolejne zamówienie realizowane przez Speedmail dla tego klienta, operator po raz pierwszy obsługiwał krakowski urząd już w 2014 roku.

- Cieszymy się, że ponownie mamy możliwość obsługi korespondencji krakowskiego urzędu miasta. Tym bardziej, że jest to kolejna w tym roku jednostka samorządu terytorialnego, z którą podpisujemy umowę. Pokazuje to wyraźnie, że samorządy coraz częściej dostrzegają korzyści, jakie niesie dopuszczenie do przetargu na usługi pocztowe alternatywnego operatora. Nasza oferta to bowiem, nie tylko niższe koszty, ale też wysoka skuteczność doręczeń - mówi Janusz Konopka, Prezes Zarządu spółki Speedmail.

Speedmail działa w branży pocztowej od ponad 10 lat. Poza realizacją usług dla klientów komercyjnych świadczy je także licznym urzędom miast, kolejom regionalnym, powiatowym urzędom pracy czy spółkom komunalnym, takim jak miejskie przedsiębiorstwa kanalizacji i wodociągów. Nieustannie podnosi też jakość swojej oferty, czego potwierdzeniem było zdobycie wyróżnienia Polskiego Towarzystwa Logistycznego za projekt "Wprowadzenie śledzenia online doręczania listów".

Źródło: Newseria

 

O nagrodzie dla firmy Speedmail pisaliśmy szerzej w artykule:
- Zakończyło się wielkie święto branży logistycznej - Kongres eLogistics2021 już za nami!

 

Ostatnio zmieniany w piątek, 01 październik 2021 11:32
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe