Zaloguj się

Rozwiązanie na miarę w każdym magazynie

  •  oprac. ŁP
  • Kategoria: Logistyka
Rozwiązanie na miarę w każdym magazynie Fot. Ressink Logistic Solutions Poland

Sezonowy szczyt sprzedaży lub magazynowanych towarów zdarza się w wielu firmach. W tak gorącym okresie działania często trudno znaleźć czas i środki, aby inwestować w rozwój infrastruktury i decydować się na zakupy.

Z pomocą przychodzi innowacyjny program "Rent a Robot" od Reesink Logistic Solutions. Jeśli nie możesz obecnie zainwestować w zakup dodatkowych robotów do swojego systemu AutoStore, to w ramach programu możesz je po prostu wynająć i sprawdzić jakie korzyści przyniesie to Twojej firmie. Dynamiczny rozwój polskiego rynku logistyki i magazynowania w 2020 roku sprawił, że przedsiębiorcy muszą być dziś przygotowani na nagłe zmiany przepustowości magazynu oraz efektywny przepływ realizowanych zamówień w różnych okresach roku. W zależności od potrzeb warto postawić na elastyczne i szyte na miarę rozwiązania automatyzacji magazynu. Reesink Logistic Solutions, doświadczony partner wielu europejskich firm, przygotował taką propozycję także i na polskim rynku.

Pionierskie rozwiązanie to możliwość wynajmu dodatkowych robotów AutoStore na czas sezonowego szczytu. Pakiety wynajmu są dopasowane do potrzeb klienta, a cena wynajmu może być wygodnie rozłożona w czasie.

- AutoStore to system dopasowany do potrzeb przedsiębiorcy, więc naturalnym krokiem było dla nas zaproponowanie kolejnej, elastycznej opcji, aby z niego korzystać. Warto podkreślić, że możemy zapewnić bardzo szybką dostawę robotów AutoStore do naszych klientów, w ciągu kilku dni od podpisania zamówienia. Pozwala to szybko odpowiedzieć na nagłe zapotrzebowanie w magazynie. Ponadto w cenie wynajmu zawarte są koszty konserwacji i ewentualnej naprawy, a po zakończeniu najmu jest możliwy zakup sprzętu na własność. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla tych klientów, którzy chcą dokładnie sprawdzić swoje potrzeby i efektywność pracy z systemem AutoStore - przekonuje Maciej Ornowski, dyrektor zarządzający Reesink Logistic Solutions Poland.

Źródło: Reesink Logistic Solutions Poland

O automatyzacji czytaj także:
- Dematic zautomatyzuje obiekty logistyczne Grupy Benetton we Włoszech
- Automatyzacja obsługi logistycznej e-commerce w branży odzieżowej
- Poczta Polska inwestuje w automatyzację procesów logistycznych
- Czy musimy się obawiać automatyzacji produkcji?
- GEFCO testuje system zautomatyzowanej kontroli pojazdów ProovStation
- Bezpieczeństwo pracy magazynowej na pierwszym planie

 

O automatyzacji pisaliśmy więcej w czasopiśmie Logistyka 1/2020.
E-wydanie czasopisma jest dostępne w naszej ofercie!

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 04 październik 2021 11:17
Zaloguj się by skomentować