Zaloguj się

Webfleet Solutions Europejską Firmą Telematyczną Roku 2021

Webfleet Solutions Europejską Firmą Telematyczną Roku 2021 Ilustracja: Webfleet Solutions

W oparciu o swoją ostatnią analizę rynku telematyki flotowej, firma Frost & Sullivan wyróżniła Webfleet Solutions - spółkę Bridgestone, nagrodą 2021 European Fleet Telematics Company of the Year (Europejska Firma Telematyczna Roku 2021).

Panel ekspertów opracowujących raport wyraził uznanie dla Webfleet Solutions za jej pozycję lidera oraz innowacyjne produkty, rozwiązania i usługi, które stale wychodzą naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów. Szczególną uwagę zwrócono na najnowsze zaawansowane rozwiązania firmy w ramach platformy telematycznej WEBFLEET: WEBFLEET Video, w pełni zintegrowane rozwiązanie telematyczne wideo oraz WEBFLEET Electric Vehicle Solutions, które wspiera proces elektryfikacji flot.

Szczególne wyróżnienie zostało przyznane firmie Webfleet Solutions za jej zaangażowanie w ciągłą poprawę stanu środowiska poprzez zrównoważone działania i zmniejszanie śladu węglowego. Dzięki współpracy z organizacją non-profit Justdiggit, firma umożliwia również swoim klientom przyłączenie się do swojej zielonej misji poprzez platformę Green Your Fleet.

- Nagroda Company of the Year jest najbardziej prestiżową nagrodą, jaką Frost & Sullivan przyznaje firmom. Wyróżniamy Webfleet Solutions za doskonałość w rozwoju, innowacyjność i przywództwo. Synergia powstała po połączeniu z Bridgestone uczyniła firmę niepowstrzymaną siłą na rynku rozwiązań do zarządzania flotą w Europie - powiedział  Krishna Chaithanya, analityk Frost & Sullivan, komentując przyznanie nagrody.

- Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem po raz kolejny prestiżowej nagrody Frost & Sullivan, która podkreśla naszą pozycję wiodącego dostawcy telematyki w Europie. Jest ona wyrazem uznania dla działań wielu osób, w tym naszych pracowników, klientów i partnerów, którzy wspierają nas każdego dnia, przyczyniając się do zrównoważonej i bezpiecznej przyszłości mobilności - dodał Taco van der Leij, wiceprezes Webfleet Solutions Europe.

Frost & Sullivan co roku przyznaje tę nagrodę firmie, która wykazała się wybitnymi osiągnięciami i najlepszymi wynikami w takich obszarach jak przywództwo, innowacje technologiczne, obsługa klienta i strategiczny rozwój produktu. Nagroda zwraca uwagę na wschodzących graczy rynkowych i docenia ich najlepsze praktyki.

Źródło: Webfleet Solutions

Wysłuchaj naszych podcastów z ekspertami z firmy Webfleet Solutions:
- Odcinek 12: Jak zarabiać na bezpieczeństwie
- Odcinek 13: Samochód na prąd
- Odcinek 14: Dokąd jedziesz, kierowco?

Ostatnio zmieniany w czwartek, 04 listopad 2021 11:51
Zaloguj się by skomentować