Zaloguj się

Platforma Lardi-Trans jako sposób na optymalizację procesów biznesowych

  •  Artykuł sponsorowany
  • Kategoria: Logistyka

Firma Lardi-Trans bierze udział w największych międzynarodowych targach transportu i logistyki w Warszawie - TransLogistica Poland 2021. Podczas targów nasi potencjalni i nowi klienci będą mogli zapoznać się z platformą oraz tworzącymi ją pracownikami.

Lardi-Trans jest twórcą największej platformy logistycznej w Europie Wschodniej, która łączy przewoźników, załadowców i spedytorów w jednym procesie biznesowym.
Lardi-trans posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku przewozów drogowych ładunków. W systemie zarejestrowanych jest już ponad 300 000 zweryfikowanych firm ze stale aktywnymi użytkownikami. Każdego dnia w systemie Lardi-trans rejestruje się ponad 170 000 ofert ładunków i transportu. 

Kto potrzebuje Lardi Trans?

- Załadowcy (przedsiębiorstwa produkcyjne, sieci handlowe, przedsiębiorstwa rolne), którzy przewożą towary na warunkach rynkowych przez zaufanych przewoźników.
- Przewoźnicy ładunków (duże floty transportowe, mali przewoźnicy, właściciele pojazdów), którzy potrzebują szybkiego przepływu ofert dotyczących transportu, aby uniknąć przestojów i pustych przebiegów.
- Centra logistyczne, spedytorzy, prywatna logistyka – w celu wykonywania swojej działalności w transporcie ładunków.

Dlaczego Lardi ma perspektywy na polskim rynku?

Firma Lardi-Trans już ponad rok temu otworzyła przedstawicielstwo w Polsce. Celem firmy jest dostarczenie pełnej gamy narzędzi do codziennej pracy logistyka w przystępnej cenie. Główną przewagą Lardi-Trans nad zachodnimi partnerami jest szybkość rozwoju i wdrażania nowych funkcjonalności, błyskawiczna reakcja na zapytania użytkowników. Obecnie rozwijany jest system CRM, wprowadzana jest platforma przetargowa, system zarządzania dokumentami itp. Firma dostarcza pełen wachlarz rozwiązań transportowych. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo pracy na platformie, wiarygodność zarejestrowanych firm, przesyłanie i przechowywanie danych. Zespół Lardi-Trans ciągle się rozwija, aktywnie automatyzuje pomysły, nowe światowe trendy i specyfikę polskiego rynku. Lardi-trans dąży do jak największej automatyzacji i optymalizacji pracy użytkownika na platformie. Platforma posiada wiele mechanizmów, które pozwalają przyspieszyć pracę i sprawniej rozwiązywać codzienne zadania. A otwarte API pozwoli zintegrować obsługę ofert z istniejącym oprogramowaniem firm. Dla polskich klientów Lardi-Trans istnieje możliwość rozszerzenia geograficznego swojej działalności dzięki klientom z Europy Wschodniej (Ukraina, Rosja, Białoruś itp.), którzy są już zarejestrowani i otwarci na partnerstwo.

Chcecie Państwo spróbować?

Specjalny bonus dla czytelników tego artykułu! Zapraszamy do zarejestrowania się na naszej platformie i otrzymania bonusu w wysokości 55 zł na swoje saldo, wskazując kod promocyjny LARDISMI podczas uzupełniania salda.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 09 listopad 2021 11:42
Zaloguj się by skomentować