Zaloguj się

"Obsługa celna w logistyce" - nowy kurs oferty szkoleniowej Grupy DTA

"Obsługa celna w logistyce" - nowy kurs oferty szkoleniowej Grupy DTA Fot. DTA

Grupa DTA dynamicznie rozwija ofertę szkoleń celnych, które podnoszą kompetencje pracowników w zakresie zagadnień celnych. Liczba zainteresowanych osób dowodzi, że podnoszenie kwalifikacji pracowników stanowi ogromną wartość dla branży. Grupa DTA stworzyła odrębny dział, który ma usprawnić przepływ informacji wszystkim zainteresowanym. Oferta usług szkoleniowych Grupy DTA obejmuje przede wszystkim szkolenia zamknięte, stanowią one ponad 70% oferty. Przygotowywane są na zamówienie przedsiębiorców, w oparciu o ich konkretne potrzeby biznesowe. Kolejnymi usługami są kursy, wśród których największą popularnością cieszy się kurs "Specjalista celny/agent celny", który organizowany jest już od ponad roku.

Do szerokiej oferty szkoleń otwartych dołączył kurs "Obsługa celna w logistyce". Szkolenie w formie online – 20 godzin dydaktycznych – którego celem jest kompleksowe przekazanie wiedzy dotyczącej obsługi celnej. Kierowane przede wszystkim dla logistyków, spedytorów, przewoźników, ale również dla osób pracujących w działach związanych z obsługą celną. Pierwsze z sześciu zaplanowanych spotkań rozpocznie się 30.11.2021 r., zapisy trwają do 26.11.2021 r. Wszystkie szczegóły dotyczące kursu dostępne są na stronie organizatora: https://dta.com.pl/kurs-obsluga-celna-w-logistyce

Poniżej plan szkoleń i kursów Grupy DTA na najbliższe tygodnie:
- V edycja kursu "Specjalista celny/agent celny" – 30.11.2021
- I edycja kursu "Obsługa celna w logistyce" – 30.11.2021
- Szkolenie otwarte "Aktualności i zmiany w przepisach celnych 2021/2022" – 01.12.2021
- Bezpłatne webinarium "Kontrola eksportu" – grudzień 2021

Grupa DTA to grono firm o zasięgu międzynarodowym, oferujących usługi w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej, szkoleniowej oraz logistyki kontraktowej. Od momentu powstania w 1991 roku, działa na terenie Polski, gdzie ma ponad 40 oddziałów w różnych lokalizacjach. Działa również na terenie Rosji, Ukrainy, Słowacji, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Przyznany certyfikat AEO (Authorised Economic Operator) potwierdza wiarygodność Grupy DTA jako solidnego partnera w międzynarodowej wymianie towarowej. Grupa DTA świadcząc usługi kładzie duży nacisk nie tylko na wysoką jakość usług, ale przede wszystkim na partnerstwo we współpracy z Klientami.

Dodatkowych informacji na temat oferty szkoleniowej Grupy DTA udziela:
Arkadiusz Firlej
tel.: + 48 609 00 80 77
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 23 listopad 2021 09:49
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe