Zaloguj się

Contargo zakłada spółkę w Polsce

  •  oprac. ŁP
  • Kategoria: Logistyka
Jürgen Albersmann i Marcin Czachorowski, dyrektorzy zarządzający Contargo Intermodal Poland Sp. z o.o. Jürgen Albersmann i Marcin Czachorowski, dyrektorzy zarządzający Contargo Intermodal Poland Sp. z o.o.

Contargo, grupa logistyczna specjalizująca się w transporcie intermodalnym, z początkiem listopada 2021 r. założyła spółkę Contargo Intermodal Poland Sp. z o.o. Ze swojej warszawskiej siedziby firma wraz z dwoma dyrektorami zarządzającymi, Marcinem Czachorowskim i Jürgenem Albersmannem, będzie kontynuować rozwój grupy na polskim rynku.

W związku z rosnącym popytem kierownictwo Contargo podjęło decyzję o utworzeniu własnej spółki w Polsce.

- Był to dla nas kolejny krok w kierunku dalszej rozbudowy naszej sieci w Polsce - mówi Jürgen Albersmann, dyrektor zarządzający Contargo Intermodal Poland. - Obecność w Polsce ułatwia nam nawiązywanie kontaktów na miejscu i umożliwia oferowanie rozwiązań dostosowanych do lokalnego rynku.

Contargo Intermodal Poland oferuje m.in. przeładunek pustych kontenerów, regularne lub spotowe przewozy kontenerów koleją z Polski do innych krajów europejskich, a także transporty kontenerów do portów morskich w Polsce oraz terminali w Małaszewiczach i Brześciu.

- Na życzenie klienta oferujemy również inne usługi związane z transportem i obsługą kontenerów, takie jak przewozy trimodalne przy współpracy z własnymi terminalami zlokalizowanymi w Europie Zachodniej - mówi Marcin Czachorowski, dyrektor zarządzający Contargo Intermodal Poland. - Jesteśmy również połączeni z globalnymi łańcuchami transportowymi poprzez sieć rozwiązań logistycznych grupy Contargo.

Źródło: Contargo

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 22 listopad 2021 14:58
Zaloguj się by skomentować