Zaloguj się

Stokrotka z nowym magazynem w Bydgoszczy

  •  Oprac. M.T.
  • Kategoria: Logistyka

Sieć sklepów spożywczych Stokrotka wynajęła 2.835 m kw. powierzchni magazynowej oraz 125 m kw. powierzchni biurowej na terenie 7R Park Bydgoszcz I. Sieć reprezentowana była przez firmę doradczą Cushman & Wakefield.

- Cieszymy się, że współpraca Cushman & Wakefield z siecią sklepów Stokrotka stale się rozwija - mówi Kamil Żach, Associate, Cushman & Wakefield. - Wraz z jej dynamicznym rozwojem, zwiększa się również zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe. Kolejnym przykładem tego typu transakcji jest umowa najmu z deweloperem 7R w Bydgoszczy, w której najemca zajmie blisko 3.000 m kw. powierzchni magazynowej, wyposażonej m.in. w chłodnię.

7R Park Bydgoszcz to ulokowany w południowej części Bydgoszczy park magazynowy. Jedną z jego głównych zalet jest dobra komunikacja – obiekt dysponuje dogodnym dojazdem do dróg krajowych, które zapewniają szybkie połączenia z każdą częścią miasta. Położenie 7R Park Bydgoszcz gwarantuje dostęp do odpowiedniej infrastruktury oraz komunikacji miejskiej, dzięki czemu jest to atrakcyjna lokalizacja dla pracowników.

- Powierzchnia w pierwszym budynku 7R Park Bydgoszcz, którego oddanie zaplanowane jest w połowie 2022 r., zostanie dostosowana do konkretnych wymagań najemców - mówi Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R. - Oprócz specyficznych rozwiązań technicznych, w magazynie wdrożymy również szereg „zielonych” elementów, co z jednej strony zwiększy efektywność energetyczną tego obiektu, z drugiej natomiast wpłynie na podniesienie komfortu pracowników.

O rynku powierzchni magazynowych czytaj także:
- 7R sprzedał kompleks pięciu budynków logistycznych do Savills Investment Management
- Raport Cushman & Wakefield - Marketbeat Polska - III kwartał 2021 roku
- Raport Axi Immo - polski rynek magazynowy w III kw. 2021 r.
- Spektakularny popyt na magazyny
- MDC² rozpoczyna nową inwestycję na Górnym Śląsku
- 7R buduje specjalistyczny magazyn BTS dla Aluprof SA
- GLP rozbudowuje Pomorskie Centrum Logistyczne
- Grupa Raben zajmuje Panattoni Park Gdańsk Airport

Zaloguj się by skomentować