Zaloguj się

Oddział PEKAES w nowej lokalizacji w Mińsku Mazowieckim

PEKAES, czołowy operator logistyczny, dynamicznie wystartował w nowym roku. Firma właśnie zrealizowała swoje plany inwestycyjne na terenie Mińska Mazowieckiego. Operator przeniósł Oddział w Mińsku Mazowieckim do nowej lokalizacji i powiększył znacząco powierzchnię terminalu dystrybucyjnego.

W oddanym dziś do dyspozycji Klientów nowoczesnym terminalu dystrybucyjnym obsługiwane są krajowe i międzynarodowe przesyłki drobnicowe. Nowy obiekt PEKAES jest położony bezpośrednio przy trasie DK50 na odcinku Mińsk Mazowiecki - Kołbiel. Taka lokalizacja zapewnia sprawną obsługę Klientów z pobliskich miejscowości, między innymi z Sulejówka, Otwocka i Karczewa oraz skróci czas dostaw przesyłek do Siedlec oraz miejscowości znajdujących się na terenie województwa lubelskiego.

– Zgodnie z zapowiedzią z początku 2020, kiedy otwieraliśmy Oddział w Mińsku Mazowieckim, skutecznie realizujemy naszą strategię nastawioną na ekspansję i rozwój usług drobnicowych. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu plan został zrealizowany zgodnie z założeniami. Jestem dumny z tego, że w tak wymagających czasach, stale umacniamy naszą pozycję ma rynku oraz zwiększamy możliwości operacyjne, zapewniając naszym Klientom dostawy w jeszcze krótszym czasie. – stwierdza Maciej Bachman, Prezes Zarządu PEKAES.

Krajowa sieć dystrybucyjna PEKAES rozwija się dynamicznie. Ostatnie lata upłynęły pod znakiem znaczących inwestycji spółki w segment drobnicowy i intermodalny, a na mapie terminalowej PEKAES pojawiły się kolejne nowoczesne obiekty m.in. w Gdańsku, Kielcach, Bydgoszczy, Opolu, Legnicy, Białymstoku i Zielonej Górze, natomiast w kwietniu 2021 roku rozpoczął pracę 21. Oddział PEKAES w Kaliszu. Nowo oddany Oddział PEKAES znajduje się przy ulicy Kołbielskiej w Mińsku Mazowieckim.

Żródło: PEKAES

Czytaj także:
NOWY TERMINAL PEKAES W OLSZTYNIE
DROGOWE POŁĄCZENIA DROBNICOWE NA LINII BAŁTYK - BAŁKANY
ROZWÓJ LOGISTYKI KLUCZOWYM OGNIWEM ROZWOJU WSPÓŁCZESNEJ GOSPODARKI

Zaloguj się by skomentować