Zaloguj się

VersaBox rozwija się we Włoszech

  •  Oprac. M.T.
  • Kategoria: Logistyka

CLS iMation, włoski dostawca inteligentnych rozwiązań dla automatyzacji logistyki, podpisał umowę partnerską z VersaBox, dołączając do rosnącej sieci partnerów firmy w Europie. Firmy będą współdziałać w zakresie wykorzystania kompleksowej platformy do automatyzacji intralogistyki AUTONOMY@WORKTM i zapewnieniu najnowocześniejszych autonomicznych systemów transportowych firmom produkcyjnym i magazynowym we Włoszech, Hiszpanii, krajach Benelux i Francji.

CLS iMation to jednostka biznesowa CLS, która od blisko 70 lat dostarcza rozwiązania dla wszystkich sektorów logistyki w zakresie automatyzacji i cyfryzacji procesów logistycznych na rynku międzynarodowym. Oferuje usługi projektowe, sprzedażowe, wynajmu i assistance – dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyzacji i cyfryzacji procesów logistycznych na rynku międzynarodowym. Odpowiada wyzwaniom Intralogistyki 4.0 i ułatwia przedsiębiorstwom cyfrową transformację procesów produkcyjnych.

Włoska firma szukała solidnego partnerstwa w obszarze optymalizacji procesów produkcyjnych dla jej międzynarodowych klientów. Kompleksowa platforma intralogistyczna oferowana przez VersaBox doskonale wpisuje się w program wprowadzania innowacyjnych produktów technologicznych dla klientów w Europie. Kompetencje i produkty obu firm doskonale uzupełniają się i stanowią solidną podstawę w cyfrowej transformacji przedsiębiorstw klientów sektora logistycznego.

  • Współpraca z CLS wprowadzi VersaBox do nowych klientów przemysłowych w Europie - wyjaśnia Jakub Michalski, współzałożyciel VersaBox odpowiedzialny za sprzedaż międzynarodową. - Doceniamy osiągnięcia CLS we wdrażaniu innowacyjnych produktów technologicznych u wymagających klientów. Zapotrzebowanie na autonomiczne roboty mobilne szybko rośnie, odzwierciedlając potrzebę poprawy wydajności i elastyczności procesów produkcyjnych.
  • Wybraliśmy VersaBox jako partnera w obszarze autonomicznych systemów transportowych. Doceniamy wzornictwo przemysłowe i umiejętności nawigacyjne VERSABOTÓW, a także kompleksową platformę intralogistyczną wspierającą niezawodne projektowanie, szybkie wdrażanie i bezbłędną realizację procesów transportowych - mówi Michele Calabrese, Business Unit Manager w CLS iMation.

Źródło: Versabox

Czytaj także:
BEZWYPADKOWA LOGISTYKA DZIĘKI TECHNOLOGII
STILL ROZWIJA SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ DO MAPOWANIA 3D
POLSKI STARTUP ZREWOLUCJONIZUJE LOGISTYKĘ WEWNĘTRZNĄ?

Ostatnio zmieniany w piątek, 04 luty 2022 13:02
Zaloguj się by skomentować