Zaloguj się

InstaFreight uruchamia program partnerski dla przewoźników

InstaFreight uruchamia "Partner Plus Program" dla swoich przewoźników. Program obejmuje współpracę ze znanymi firmami, takimi jak Shell, DKV Mobility, TIP Trailer Services, jak również SCHUNCK GROUP i MAI CEE Group i zapewnia dostęp do ekskluzywnych ofert i usług. Wśród oferowanych usług znajdują się m.in. obniżenie kosztów tankowania, konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych oraz kontrola ubezpieczeniowa.

Kosztowne tankowanie, konserwacja lub naprawa floty oraz ubezpieczenie ciężarówek i ładunku czy ochrona prawna są wszechobecne w działalności firmy transportowej. "Partner Plus Program" ma za zadanie pomóc w tych kwestiach. Shell Card i DKV CARD oferują atrakcyjne rabaty na tankowanie. Dodatkowe korzyści stwarzają punkty poboru opłat EETS, zwrot podatku VAT od kosztów tankowania i inne oferty. Dzięki współpracy z TIP firmy transportowe InstaFreight otrzymują wyłączne warunki na usługi naprawcze i serwisowe, jak również na umowy dotyczące konserwacji naczep i opon. Za pośrednictwem brokerów ubezpieczeniowych SCHUNCK GROUP i MAI CEE Group można szybko i łatwo sprawdzić istniejące składki lub stawki w celu określenia potencjalnych oszczędności.

- Dzięki nowemu programowi chcielibyśmy zapewnić dodatkowe wsparcie naszym ponad 25.000 partnerom transportowym. Już teraz korzystają oni ze współpracy z InstaFreight poprzez znalezienie odpowiedniego ładunku, cyfrową obsługę transportu i wreszcie szybką i niezawodną płatność - wyjaśnia Maximilian Schaefer, współzałożyciel i dyrektor zarządzający InstaFreight.

Czytaj także:
Niższa emisja CO2 dzięki współdzielonym ciężarówkom
Ważne zmiany w przepisach dotyczących transportu drogowego
Nowe narzędzie usprawni pracę operatorów dronów

Zaloguj się by skomentować