Zaloguj się

Poczta Polska doręczy przesyłki z Polski oferowane na platformie Shopee

Poczta Polska będzie doręczać zamawiane na platformie Shopee przesyłki z towarami od lokalnych, polskich sprzedawców. Przesyłki będą doręczane do punktów odbioru w ciągu jednego dnia od ich nadania.

- Poprzez rozszerzenie współpracy, dotychczasowe partnerstwo Poczty Polskiej i Shopee stało się kompleksowe. Oferujemy naszemu klientowi rozwiązania dostosowane do charakteru międzynarodowej platformy, umożliwiające korzystanie z bezpiecznego i wygodnego sposobu doręczenia i odbioru przesyłek pochodzących od zagranicznych i naszych rodzimych przedsiębiorców. Wpisujemy się także w potrzeby i oczekiwania kupujących za pośrednictwem Shopee - powiedział Andrzej Bodziony, wiceprezes zarządu Poczty Polskiej.

Od kwietnia br. kupujący mogą korzystać z doręczania przesyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej zarówno dla zakupów pochodzących od sprzedawców zagranicznych, jak i sprzedawców krajowych. Przesyłki od sprzedawców z Polski będą doręczane do punktów odbioru w standardzie D+1 (usługa kurierska Pocztex), czyli w ciągu jednego dnia od ich nadania. Przesyłki można będzie zamówić z doręczeniem pod adres lub do jednego z 17 tys. punktów odbioru zlokalizowanych na terenie całego kraju.

W skład największej w Polsce sieci punktów odbioru wchodzą placówki własne Poczty Polskiej oraz punkty sieci partnerskich (m.in. Żabka, Biedronka, Lewiatan, Sklepy ABC, Delikatesy Centrum, punkty Ruch i stacje Orlen). W ramach współpracy z Shopee Poczta Polska będzie oferować również dostawę do automatów Pocztex. Do końca br. planowane jest uruchomienie 2 tys. urządzeń.

Źródło: Poczta Polska

 Czytaj także:
Stokrotka z nowym magazynem w Bydgoszczy
Packeta I InPost nawiązują współpracę
Żabka zatrudni uchodźców z Ukrainy

Ostatnio zmieniany w piątek, 08 kwiecień 2022 10:07
Zaloguj się by skomentować