Zaloguj się

Nowe partnerstwo Reesink Logistic Solutions i Geek+

  •  Oprac. M.T.
  • Kategoria: Logistyka

Geek+, światowy lider technologii AMR, ogłosił nawiązanie współpracy z jednym z czołowych europejskich integratorów systemów, firmą Reesink Logistic Solutions. Obie firmy nawiązują niewyłączną współpracę obejmującą całą gamę produktów Geek+ i skierowaną głównie do Europy Północnej, ze szczególnym uwzględnieniem Holandii, Niemiec i Polski.

– Rynek automatyki magazynowej staje się coraz bardziej konkurencyjny i gęsty. W celu wyprzedzenia przyszłych zmian, RLS zawsze poszukiwał najnowocześniejszych technologii, aby uzupełnić swoją ofertę produktów. Głęboko wierzymy, że systemy Geek+ mówią same za siebie i otwierają nowy świat możliwości na naszym rynku. Dlatego cieszymy się z tego partnerstwa i z niecierpliwością czekamy na dodanie systemów AMR do naszych zintegrowanych rozwiązań mówi Gert Bossink, wiceprezes Royal Reesink i dyrektor oddziału Reesink Logistic Solutions.

Geek+ wszedł na rynek europejski w 2019 r. i rozwija tu działalność w fantastycznym tempie, przyspieszając rozwój e-commerce na tym terenie. Obecnie koncentrujemy się na budowaniu silnej i wysoce profesjonalnej sieci partnerów i cieszymy się, że wśród nich jest firma Reesink Logistic Solutions, posiadająca dojrzały i stabilny ślad w Europie  dodaje Jackson Zhang, prezes Geek+ Europe.

Firma Geek+ została założona w 2015 roku i bardzo szybko się rozrasta. Obecnie posiada biura w siedmiu krajach na całym świecie. Firma jest wiodącym globalnym producentem AMR, z sześcioma liniami produktów, które rozwiązują zadania magazynowe takie, jak: kompletacja, przenoszenie, sortowanie, wózki widłowe, roboty wahadłowe i współpracujące. Geek+ ma szczególnie silną pozycję w dziedzinie kompletacji według zasady „towar do osoby”, z tysiącami swoich flagowych robotów P-800 działających na całym świecie. Bazując na tym doświadczeniu, firma Geek+ opracowała ostatnio PopPick, szczytowe osiągnięcie technologii AMR w zakresie komisjonowania towarów.

Reesink Logistic Solutions (RLS) to europejski oddział automatyki magazynowej Royal Reesink, globalnej grupy firm z siedzibą w Holandii. Dzięki ponad 50-letniej aktywnej obecności na rynku i zrealizowaniu ponad 850 projektów automatyzacji, RLS jest obecnie jednym z najsilniejszych integratorów systemów w Europie, oferującym szeroką gamę rozwiązań, od dźwigów magazynowych, magazynów wysokiego składowania, przenośników i systemów wahadłowych, po integrację oprogramowania łączącego i nowe technologie, takie jak AutoStore i AMR.

Czytaj także:
Najbardziej zaawansowane i neutralne węglowo centrum logistyczne adidas
Czy polskie magazyny się starzeją?
Nowoczesny magazyn dla Bridgestone

Zaloguj się by skomentować