Zaloguj się

Nowe naczepy z grupy Heisterkamp w Trucksters

Żródło: Trucksters Żródło: Trucksters

Hiszpański startup Trucksters, operator transportu technologicznego opartego na przekaźnikach samochodowych, zawarł umowę z Grupą Heisterkamp na włączenie do swojej floty 10 nowych, najnowocześniejszych naczep niemieckiego producenta Kässbohrer (model K.SBT). Jednostki te są wyposażone w najnowsze elementy bezpieczeństwa czynnego, takie jak najnowocześniejsze systemy oświetlenia i reflektory w pełni LED, a także w solidną konstrukcję, dużą ładowność wnętrza, telematykę, najwyższej klasy podzespoły, takie jak osie BPW i elektronika WABCO. Ponadto wszystkie naczepy, wyposażone w GPS, mają nowe asymetryczne napisy z logo Trucksters.

Grupa Heisterkamp została założona w Oldenzaal (Holandia) w 1919 r. i rozwinęła swoją działalność wokół usług transportowych. Posiada ponad 100-letnie doświadczenie, jest obecna w siedmiu krajach i wynajmuje ponad 5 000 naczep i 750 ciągników siodłowych. Rafael Sánchez, dyrektor ds. rozwoju działalności firmy w Hiszpanii, podkreśla: -Cieszymy się z zaufania firmy Trucksters, która z powodzeniem rozwija system przekaźnikowy dla transportu FTL na różnych korytarzach między krajami europejskimi dzięki innowacyjnemu systemowi zarządzania i wysokiemu poziomowi cyfryzacji.

– Ta umowa jest początkiem długoterminowej współpracy pomiędzy Trucksters i Grupą Heisterkamp. – tłumaczy Gabor Balogh, współzałożyciel Trucksters – Dodanie tych naczep stanowi dodatkową przewagę konkurencyjną dla naszych kierowców ciężarówek. Nieustannie pracujemy nad poprawą warunków życia naszych kierowców ciężarówek. Trucksters oferuje kierowcom sprzęt, który przewyższa najwyższe standardy jakości, co nie tylko ułatwia im pracę, ale także zwiększa bezpieczeństwo ich codziennej pracy.

Trucksters właśnie zainaugurował korytarz brytyjski, czwarty, w którym już działa, i kolejny w ramach założonych celów firmy, jakimi jest konsolidacja sieci przekaźnikowej w całej Europie i prowadzenie działalności w ośmiu korytarzach do końca 2023 r. Pozostałe trzy korytarze to: środkowo-północna Hiszpania połączona z Beneluksem/Niemcami Zachodnimi, hiszpański korytarz Levante połączony z Beneluksem i Niemcami Zachodnimi oraz korytarz Levante do Polski.

Usługa transportowa Trucksters pozwala kierowcom ciężarówek spać spokojnie w domu, ponieważ jeżdżą tylko odcinkami dłuższej trasy, a w punktach przekaźnikowych wymieniają naczepy z inną ciężarówką, aby przewieźć towar w przeciwnym kierunku. Dzięki tym przekaźnikom poprawia się jakość ich życia, a usługi transportowe postrzegane są już przez ich klientów jako lepsze, szybsze i bardziej opłacalne niż usługi tradycyjne.

Firma Trucksters wykonuje ponad 1000 przewozów FTL miesięcznie, a w ciągu ostatniego roku przeprowadziła prawie 5000 przeładunków. Ponadto szybki rozwój firmy sprawił, że w jej zespole pracuje już 86 osób, a w związku z aktualnymi wakatami dołączy do nich jeszcze więcej. Z propozycji Trucksters korzysta już ponad 600 renomowanych firm hiszpańskich i międzynarodowych, takich jak Kimberly Clark, DPD Group, Amazon czy Seur, osiągając w krótkim czasie bardzo pozytywne rezultaty i rozwiązując w ten sposób problemy sektora na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Czytaj także:
Polscy przewoźnicy stawiają na rozwój mimo wysokich cen
Hiszpański start-up Trucksters skraca czas transportu na kontynent
DHL zamawia 44 elektryczne samochody ciężarowe od Volvo Trucks

Zaloguj się by skomentować