Zaloguj się

Polska pierwszym rynkiem sieci Netto z ofertą zakupów online

  •  Oprac. T.J.
  • Kategoria: Logistyka

Od początku lipca klienci sieci Netto mogą zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Stanie się tak dzięki nawiązaniu współpracy z Everli – platformą umożliwiającą zamawianie produktów spożywczych na określoną godzinę pod same drzwi.

Czym jest Everli?

Everli to najszybciej rozwijająca się w Europie platforma służąca do zakupów spożywczych online. Użytkownicy Everli, za pośrednictwem strony internetowej, zamawiają produkty ze swojego ulubionego sklepu, a następnie otrzymują zamówienie na określoną godzinę i dzień, przez dedykowanego Szopera (osobę robiącą dla nich zakupy), który odpowiada zarówno za zakupy, transport i dostawę do domu.

Gdzie będzie można zrobić zakupy za pomocą Everli?

Współpraca Netto z Everli rozpoczęła się w czerwcu b.r. od sklepów zlokalizowanych w Szczecinie oraz Trójmieście. Od początku lipca została rozszerzona o kolejne placówki w innych miejscowościach, zgodnie z zasięgiem działania Everli. W sumie dostawcy Everli, realizując zakupy w Netto, będą pojawiać się w około 200 sklepach sieci. Aktualnie zakupów online mogą dokonać mieszkańcy, m.in. Bielska-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Gorzowa Wielkopolskiego, Katowic, Łodzi, Olsztyna, Opola, Płocka, Poznania, Pruszkowa, Radomia, Swarzędza, Torunia, Warszawy, Wejherowa, Wrocławia czy Zielonej Góry. Wykaz wszystkich miejscowości, w których realizowana jest usługa Everli, znajduje się na https://pl.everli.com/pl

Czytaj także:
Usługa E-Commerce Intermarche Drive dostępna w ponad 50 sklepach sieci
Fulfillment dla produktów spożywczych dzięki współpracy Sheepme oraz DPD Food
E-fulfillment napędza handel w internecie

Zaloguj się by skomentować