Zaloguj się

Nowa etykieta z monitoringiem temperatury z zapisem w chmurze

  •  Oprac. M.T.
  • Kategoria: Logistyka

Nowe, innowacyjne rozwiązanie Tive – Tive Tag – zapewnia pełną widoczność łańcucha chłodniczego szczególnie na początkowym i ostatnim odcinku tranzytu w o połowę niższej cenie niż konwencjonalne rejestratory temperatury, otwierając rynki niewykorzystane w globalnym łańcuchu dostaw.

Tive ogłosił wprowadzenie na rynek nowego rozwiązania – Tive Tag nowoczesnego rejestratora temperatury z obsługą chmury w formie elastycznej etykiety wysyłkowej, zaprojektowane tak, aby przełamać bariery cenowe. Tive Tag idealne to rozwiązanie dla dostaw szczególnie na pierwszym i ostatnim odcinku tranzytu oraz podczas operacji magazynowych, które ułatwia zarządzanie łańcuchem chłodniczym drogą lądową, kolejową, lotniczą i morską.

Nowy poziom widoczności w łańcuchu chłodniczym

To rejestrator temperatury z obsługą chmury w postaci cienkiej, elastycznej etykiety wysyłkowej, w cenie o połowę niższej od ceny konwencjonalnego rejestratora. Został zbudowany tak, aby działał przez rok, zaprojektowany, aby mógł być ponownie używany podczas kolejnej wysyłki w ciągu roku, a także z przyjazną dla środowiska baterię niklowo-kadmową. Tive Tag, czyli zaawansowana technologicznie etykieta wysyłkową.

– Jestem naprawdę dumny, że mogę pokazać światu Tive Tag. Tworzymy nowe rozwiązania, przesuwamy granice, dostarczamy na rynek najnowocześniejsze rozwiązania dla globalnego łańcucha dostaw. Tive Tag zapewnia najnowocześniejszą technologię w cenie, jakiej rynek nigdy nie widział” – powiedział Krenar Komoni, założyciel i dyrektor generalny Tive.Klienci szukali rozwiązania dla ostatniego odcinka tranzytu, ale koszty zawsze były barierą. Odpowiedzią jest Tive Tag.

Tive posiada portfolio wielokrotnie nagradzanych, innowacyjnych produktów w łańcuchu chłodniczym. Tive Tag to proste rozwiązanie dla nadawców, sprzedawców detalicznych, operatorów chłodni i dostaw na ostatnim odcinku tranzytu. Pozwala na rejestrację pełnej ścieżki audytu transportu, jest bezpieczne dla frachtu lotniczego, wspiera inicjatywy ESG przy minimalnej ilości odpadów elektronicznych. Wystarczy przykleić Tive Tag, aktywować telefonem i wysłać.

Tive Tag: Prosta i wydajna widoczność w łańcuchu chłodniczym

Wystarczy uruchomić i zatrzymać Tive Tag, aby zdefiniować poszczególne frachty. Należy przykleić etykietę do pojemnika wielokrotnego użytku (RPC), kartonu lub pudełka, aby mieć dowód dostawy i dowód na to, że łańcuch chłodniczy został utrzymany. Tive Tag jest bezpieczny i łatwy w użyciu, działa niezależnie od długości trasy – z jednego końca miasta na drugi, przez cały kraj, między państwami, czy też kontynentami.

Czytaj także:
Nowa technologia śledzenia palet CHEP zwiększa efektywność łańcucha dostaw
Pierwsze na świecie elektroniczne etykiety cenowo-reklamowe zasilane perowskitowymi ogniwami fotowoltaicznymi
Jak zabezpieczyć etykietę produktu? Metody ochrony marki

Zaloguj się by skomentować