Zaloguj się

Nagroda i konferencja Kod Innowacji

Do 9 października 2022 roku można było zgłosić projekt wyeliminowania papierowej dokumentacji w firmie. Najlepsze wdrożenia otrzymają nagrodę Kod Innowacji już 3 listopada 2022 roku, podczas czwartej edycji konferencji Kod Innowacji, organizowanej przez GS1 Polska.

Nagrodę Kod Innowacji jury przyzna w dwóch kategoriach: małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże firmy. Internauci zdecydują komu w udziale przypadnie Nagroda Publiczności. W poprzednich edycjach wśród laureatów znaleźli się m.in.: Allegro, Bio Market, Carrefour Polska, Makro Cash & Carry czy Decathlon Polska.

Kod Innowacji to konferencja organizowana od 2018 roku przez GS1 Polska. Wydarzenie jest okazją do zainspirowania się cyfrowymi rozwiązaniami, które budują przewagę konkurencyjną. Podczas tegorocznej edycji, poświęconej modelowi Paperless i rozwiązaniom eliminującym papierową dokumentację, o doświadczeniach i korzyściach opowiedzą przedstawiciele Jeronimo Martins Polska, Fresh Logistics i Lactalis.

W eksperckiej debacie o digitalizacji weźmie udział Tomasz Sączek z IPP Polska, Jadwiga Żurek z Arvato, Adam Sobolewski z Opontia, Damian Kołata z Cushman & Walkefield i Adam Majchrzak z Savillis Polska.

Podczas wydarzenia będzie miała miejsce również premiera raportu na temat możliwości wdrożenia eCMR na gruncie polskim, opracowany przez Polski Instytut Transportu Drogowego.

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym, transmitowana na żywo ze studia ICAN w Warszawie, i jest całkowicie bezpłatna. Uczestnicy mogą rejestrować się na stronie https://kodinnowacji.pl

Czytaj także:
GS1 nagrodzi firmy za wdrożenia w duchu paperless
Innowacje i kreatywność pracowników na podium – ID Logistics wybrał zwycięzców konkursu „Zostań Liderem Innowacji 2022”
Liderzy elektromobilności nagrodzeni

Zaloguj się by skomentować