Zaloguj się

Już 1000 firm korzysta z giełdy transportu aut Prilo.com

Giełda transportu to to realne efekty dla przedsiębiorstwa. Prilo.com, nowoczesna giełda transportu aut, ma już 1000 zarejestrowanych firm z całej Europy , w zaledwie w kilka miesięcy po rozpoczęciu działalności.

Ta platforma to narzędzie stworzone i zaprojektowane przez Spółkę Adampol, zajmującej się logistyką pojazdów w Europie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, zespół PRILO doskonale zna transport samochodowy i rozwija go zgodnie z najnowszymi trendami.- Rozpoczęliśmy ciekawą i pełną wyzwań drogę ku digitalizacji. Za nami dużo pracy, a przed nami nowe perspektywy i wiele wyzwań, którym, jak widać, jesteśmy w stanie sprostać – informuje Marcin Koziak, Product Owner platformy Prilo.

PRILO to internetowa giełda transportu aut osobowych, dostawczych, nowych i używanych. Ofertą i funkcjonalnością trafia bezbłędnie w potrzeby użytkowników, zarówno nadawców wystawiających zlecenie, jak i przewoźników szukających atrakcyjnych ofert na przewóz samochodów. To jedno narzędzie, które daje kontrolę nad całym procesem transportu aut. Usprawnia mechanizm przewozu samochodów, łącząc wszystkie zainteresowane strony – od opublikowania oferty aż do rozładunku. Rozwiązania technologiczne takie jak tracking oraz formuła all-in (cała logistyka w jednym miejscu) zwiększają przejrzystość łańcucha dostaw.

Digitalizacja łańcucha dostaw przynosi realne efekty przedsiębiorstwom. Firmy transportowe, które zdecydowały się na krok w kierunku logistyki 4.0 i zamieniły dotychczasowy tryb pracy bazujący na komunikacji mailowej i telefonicznej na samodzielne działania na platformie internetowej, cieszą się większą elastycznością pracy, bardziej zautomatyzowanymi operacjami i obsługą klienta.

– Prilo daje doskonałą możliwość wymiany informacji o obowiązujących stawkach na rynku. Ułatwia znalezienie ładunków i optymalizację kosztów w przedsiębiorstwach transportowych i logistycznych. – mówi Anna Misiejuk, Kierownik Działu Przetargów Adampol SA.

Warto dodać, że nowe zlecenia na transport aut na terenie całej Europy publikowane są każdego dnia i aktualizowane w czasie rzeczywistym. Korzystanie z giełdy transportu samochodów Prilo jest bezpłatne, a rejestracja jest prosta i intuicyjna.

Czytaj także:
Telematyka i 5 kluczowych parametrów
Jakie przepisy regulują działanie giełd transportowych?
Internetowe platformy spedycyjne w świetle prawa. To warto wiedzieć

Zaloguj się by skomentować