Zaloguj się

UNIQ LOGISTIC wprowadza się do REINO IO Łódź

  •  Oprac. M.T.
  • Kategoria: Logistyka

Firma logistyczna UNIQ LOGISTIC wprowadza się do magazynu REINO IO Łódź przy Al. Ofiar Terroryzmu na Widzewie. Najemca zajmie ponad 12.000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. UNIQ LOGISTIC w procesie negocjacji umowy reprezentowała firma doradcza AXI IMMO.

REINO IO Łódź dzięki swojej optymalnej lokalizacji w sercu łódzkiego Widzewa – najbardziej zindustrializowanej części Łodzi, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A1, może być wykorzystywany zarówno na potrzeby logistyki miejskiej, jak również do obsługi spedycji krajowej i międzynarodowej.

Magazyn w Łodzi zarządzany jest przez REINO IO Logistics, która w ramach grupy REINO Capital zajmuje się usługami asset management w obszarze nieruchomości magazynowych. Od momentu nabycia każdej nieruchomości REINO IO Logistics wprowadza plany zarządzania dostosowane do potrzeb każdej nieruchomości i najemców tak, aby nie tylko dbać o wartość nieruchomości, ale przede wszystkim stwarzać korzystne warunki do pracy dla najemców i wspomagać rozwój ich biznesu.

Polska Centralna magazynami stoi

– Zaufanie, jakim obdarzają nas nasi obecni najemcy, jak i nowi partnerzy biznesowi tj. UNIQ LOGISTIC, potwierdza nasze zaangażowanie oraz skuteczność na polskim rynku logistycznym. Ostatnie umowy zawarte w Polsce Centralnej są odzwierciedleniem działań w całym portfelu REINO IO Logistic, gdzie udział wynajętej powierzchni utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. – mówi Robert Szafarz, Leasing Manager, REINO IO.

– Polska Centrala to jeden z najgorętszych rynków magazynowych w Polsce. Co roku zajmuje wysokie miejsce w popycie, nieustannie gwarantując powierzchnię logistyczną, a także produkcyjną do rozwoju dla obecnych oraz przyszłych najemców. Do jej głównych zalet należą przede wszystkim centralna lokalizacja na przecięciu dwóch głównych arterii komunikacyjnych w Polsce tj. autostrad A1 i A2. Dodatkowo to region, który słynie z doskonałych warunków do prowadzeni biznesu oraz dużych możliwości do rozbudowy istniejącej infrastruktury magazynowej. Czwartym filarem rynku jest dostęp do wykwalikowanej kadry pracowników – podkreśla Hubert Wojtera, Dyrektor w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.

–Umowa na dzierżawę powierzchni magazynowej REINO IO jest dla nas istotna nie tylko z oczywistych względów biznesowych, ale również wizerunkowych, i jest kolejnym kamieniem milowym na ścieżce rozwoju UNIQ LOGISTIC. Magazyn przy Al. Ofiar Terroryzmu to nasza czwarta lokalizacja w pobliżu węzła autostrady A1, a oferowana przez nas powierzchnia magazynowa przekracza już 100 tys. mkw., ale na tym nie koniec. Z optymizmem patrzymy na perspektywy kolejnych umów zawieranych we współpracy z AXI IMMO na najem kolejnych powierzchni magazynowych. Tempo rozwoju UNIQ LOGISTIC, jasne plany i cele na przyszłość coraz bardziej nastrajają nas na zbliżające się 15-lecie, które czeka nas w kwietniu. – mówi Jarosław Płusa, prezes UNIQ LOGISTIC.

Czytaj także:
LX Pantos – koreański operator logistyczny dobiera powierzchnię
Uniq Logistic podwoi wynajmowaną powierzchnię w MLP Group
Panattoni ma już blisko 6 milionów m kw. certyfikowanej powierzchni

Zaloguj się by skomentować