Zaloguj się

Webfleet z tytułem Europejskiej Firmy Telematycznej Roku 2022 przyznanym przez Frost & Sullivan

W oparciu o najnowszą analizę rynku telematyki flotowej, firma Frost & Sullivan wyróżniła Webfleet, jako część Bridgestone Mobility Solutions, nagrodą 2022 European Commercial Fleet Telematics Company of the Year Award (Europejska Firma Telematyczna Roku 2022).

Międzynarodowy zespół ekspertów po raz drugi z rzędu nagrodził Webfleet za utrzymanie pozycji lidera w branży telematycznej, poprzez konsekwentne tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla flot, które odpowiadają na nowe wyzwania i możliwości w dynamicznym środowisku. Szczególnie doceniono zaawansowane rozwiązania firmy przeznaczone dla pojazdów elektrycznych, a także nowe rozwiązania w zakresie aplikacji, które wspierają zawodowych kierowców.

W tym roku firma znacząco rozbudowała swoje portfolio rozwiązań dla EV, aby aktywniej wspierać przedsiębiorstwa na drodze do elektryfikacji flot. Rozwiązanie Webfleet do zarządzania flotą pojazdów elektrycznych zostało zaprojektowane tak, aby pomóc przedsiębiorstwom na każdym etapie procesu elektryfikacji, począwszy od planowania transformacji i wprowadzenia pojazdów elektrycznych, poprzez monitorowanie ich użytkowania, zarządzanie ładowaniem, obniżanie kosztów eksploatacji i wszystkie inne narzędzia, niezbędne do uzyskania maksymalnych korzyści z przejścia na pojazdy elektryczne.

W 2022 r. Webfleet wprowadził na rynek aplikację Work App, która umożliwia kierowcom zawodowym efektywniejszą pracę przy użyciu urządzenia mobilnego z systemem Android. Zarządzający flotą i ich kierowcy mają dostęp do szerokiej gamy funkcji zarządzania personelem bez konieczności posiadania dodatkowego urządzenia. Firma zaprezentowała również swój najnowszy kompaktowy Terminal Kierowcy, PRO M, który jest w pełni zintegrowany z platformą zarządzania zleceniami Webfleet, zapewniając kompletne rozwiązanie dla wszystkich flot, zwłaszcza tych realizujących działania takie jak dostawy, utrzymanie, instalacje i naprawy.

Panel ekspertów docenił również nieustanne zaangażowanie firmy w kształtowanie zrównoważonej mobilnej przyszłości i zmniejszanie własnego śladu węglowego. Dzięki współpracy z organizacją non-profit Justdiggit, platforma Green Your Fleet firmy Webfleet umożliwia klientom oszacowanie poziomu emisji dwutlenku węgla wytwarzanego przez ich flotę i podjęcie działań równoważących, mających na celu zwiększenie pozytywnego wpływu na klimat.

– Dzięki nieustannym innowacjom i ciężkiej pracy, Webfleet stał się jedną z największych na świecie firm oferujących rozwiązania telematyczne i jest zdecydowanym liderem w tej dziedzinie. Doceniamy firmę Webfleet za jej silne przywództwo, które obejmuje strategie skoncentrowane na kliencie i stanowi wzór wdrażania najlepszych praktyk. Firma zdobyła uznanie i zaufanie klientów oferując to, co najlepsze w branży telematycznej dla pojazdów użytkowych.– gratulując nagrody, powiedział John Sisemore, Best Practices Research Analyst w Frost & Sullivan.

– Jesteśmy zaszczyceni tym, że po raz kolejny otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Frost & Sullivan, która podkreśla nasze zaangażowanie w ciągłą innowację i rozwój. Ogromne podziękowania kieruję do wszystkich naszych pracowników, klientów i partnerów, którzy każdego dnia przyczyniają się do realizacji naszego celu, jakim jest kształtowanie zrównoważonej przyszłości mobilności za pomocą rozwiązań opartych na danych. – dodał Taco van der Leij, Wiceprezes Webfleet Europe.

Frost & Sullivan co roku przyznaje nagrodę Company of the Year Award firmom, które są liderami innowacji i rozwoju w swoich branżach. Nagroda jest najwyższym wyróżnieniem i stanowi wyraz uznania dla uczestnika rynku, który jest przykładem wizjonerskiej innowacyjności, wiodącej na rynku wydajności i niezrównanej obsługi klienta.

Czytaj także:
System telematyczny to nawet 3 500 euro rocznie oszczędności na każdym EV
Dachser przejmuje dostawcę oprogramowania logistycznego kasasi
Podcast "Obok Logistyki" - Odcinek 28: System TPMS

Zaloguj się by skomentować