Zaloguj się

Rohlig Suus zostaje w Prologis Park Piotrków

  •  Oprac. M.T.
  • Kategoria: Logistyka
Rohlig Suus zostaje w Prologis Park Piotrków Prologis

W Europie transport drogowy stanowi fundament łańcucha dostaw. W zapewnieniu efektywnej logistyki ważną rolę pełnią centra magazynowe. Ten element przewagi rynkowej z sukcesem umacnia polski największy operator logistyczny, Rohlig Suus Logistics, który opiera swoją sieć logistyczną na strategicznie położonych obiektach dystrybucyjnych. Firma zdecydowała się przedłużyć umowę najmu 24 000 m2 w Prologis Park Piotrków.

– Hasło przewodnie Rohlig Suus Logistics brzmi >>One step Ahead<<. Doskonale rozumiemy znaczenie tych słów i są nam one szczególnie bliskie, gdyż Prologis kieruje się hasłem „Ahead of what’s next”. I to właśnie koncentracja na przyszłości i bycie o krok przed tym, co przyniesie przyszłość wiąże nas z tym Klientem już od wielu lat. A co najważniejsze owocuje kolejnymi kontraktami – podkreśla Piotr Lenczewski, Leasing & Customer Experience Manager w Prologis.

Prologis Park Piotrków można bez wątpienia nazwać centralnym hubem logistycznym na drogowej mapie Polski. Oplatają go kluczowe szlaki transportowe – autostrady północ-południe A1 i zachód-wschód A2 oraz droga ekspresowa S8. Co więcej, znaczenie tego miejsca będzie rosło. Planowana jest budowa nowego odcinka trasy S12 Łódź Południe – Kozenin, którego przedłużeniem będzie, realizowana już droga, ekspresowa S74.

– Naszą niezmienną dewizą jest świadczenie kompleksowych usług logistycznych na najwyższym poziomie. Na tym przez dekady budowaliśmy nasze know-how, ale nie byłoby to możliwe bez współpracy ze sprawdzonymi partnerami. Zdecydowaliśmy się pozostać pod dachami Prologis głównie ze względu na wysoką jakość zarządzania obiektem oraz z uwagi na lokalizację magazynu w centrum Polski – podkreślił Sylwester Wzorek – Senior Facility Manager, Rohlig Suus Logistics.

Transakcja została sfinalizowana przy wsparciu Huberta Wojtera z agencji Axi Immo.

– Przedłużenie umowy w dotychczasowym parku magazynowym to zazwyczaj sytuacja win-win dla każdej ze stron uczestniczących w transakcji. Najemca pozostaje w dobrze znanej sobie lokalizacji przy zachowaniu obecnej kadry pracowników. Z kolei wynajmujący ma pewność, że Klient jest zadowolony z dostarczanych usług, bardzo wysoko ocenia jego ofertę i profesjonalizm – mówi Hubert Wojtera, z agencji Axi Immo.

Czytaj także:
Szczeciński SUUS nastawia się na automatyzację, usługi dodane i Skandynawię
- Pomimo trudności magazyny mają się dobrze
Prologis Park Warsaw-Żerań prawie cały wynajęty

Zaloguj się by skomentować