Zaloguj się

Ferag AG przejmuje dereOida i prezentuje nowoczesną wizję magazynu

  •  Oprac. M.T.
  • Kategoria: Logistyka

W strategicznym ruchu, który ma na celu zdefiniowanie nowej przestrzeni rozwiązań intralogistycznych, Ferag AG i dereOida ogłosiły swoje połączenie, łącząc swoją wiedzę i innowacje, aby stworzyć wszechstronne, jednolite rozwiązanie dla wszystkich wymagań intralogistycznych.

Ferag AG szwajcarska firma rodzinna z ponad 65-letnim doświadczeniem jako światowy lider na rynku systemów przepływu materiałów, oraz dereOida, australijski pionier w dziedzinie oprogramowania do automatyzacji magazynów z rewolucyjnym systemem doWarehouse, łączą swoje siły, aby zaoferować niezrównane rozwiązanie intralogistyczne dla firm z różnych branż.

Flagowy produkt dereOida, doWarehouse, prezentuje całościową wizję magazynu. Dzięki możliwości wyboru dowolnego systemu automatyzacji, klienci mogą bezproblemowo integrować wybrane urządzenia z doWarehouse, jednocześnie korzystając z doskonałej obsługi dereOida. System doWarehouse umożliwia użytkownikom usprawnienie procesów, zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów i umożliwia ciągłe doskonalenie dzięki wnikliwej analizie. Warto zaznaczyć, że rewolucjonizuje zarządzanie sortowaniem, zastępuje uciążliwe arkusze kalkulacyjne i optymalizuje wykorzystanie przestrzeni magazynowej.

Dziedzictwo Ferag AG jako rodzinnie zarządzanej szwajcarskiej firmy specjalizującej się w rozwiązaniach intralogistycznych oraz w rozwoju, projektowaniu i dystrybucji systemów przepływu materiałów opiera się na innowacji, jakości i zaangażowaniu w satysfakcję klienta. Działając globalnie w 18 krajach i mając zespół ponad 600 oddanych profesjonalistów, Ferag nieustannie dostarcza innowacyjne rozwiązania w dziedzinie sortowania, przesyłania, buforowania i realizacji zamówień dla różnych branż.

Połączenie tych dwóch branżowych innowatorów stanowi przełomową ofertę dla firm pragnących zoptymalizować swoje operacje magazynowe. Łącząc niezrównaną wiedzę Ferag w zakresie systemów przepływu materiałów i projektowania z najnowocześniejszymi rozwiązaniami programowymi dereOida, klienci mogą oczekiwać kompleksowego rozwiązania, które obejmuje każdy aspekt intralogistyki z niespotykaną dotąd jakością, niezawodnością i wsparciem.

Zalety z połączenia:

Kompleksowe rozwiązania intralogistyczne: Klienci mają teraz dostęp do kompletnego zestawu rozwiązań intralogistycznych, które obejmują całe spektrum automatyzacji i zarządzania magazynem.

Synergia wiedzy: Fuzja łączy dziesięciolecia doświadczenia Ferag w intralogistyce sprzętowej z najnowocześniejszym oprogramowaniem do automatyzacji dereOida, co skutkuje całościowym i zaawansowanym rozwiązaniem intralogistycznym w zakresie sprzętu i oprogramowania.

Zoptymalizowana produktywność: Firmy mogą wykorzystać potencjał w zakresie bieżących informacji i analiz dostarczanych przez doWarehouse, aby wprowadzać ciągłe usprawnienia i optymalizować swoje operacje.

Uproszczona obsługa: Jednolity punkt kontaktu dereOida do wsparcia sprzętowego i oprogramowania zapewnia bezproblemową pomoc i szybkie rozwiązywanie problemów, co przyczynia się do zwiększenia satysfakcji klienta.

– Ogłoszenie połączenia z dereOida, jest strategicznym krokiem, który nie tylko wzmacnia naszą pozycję na rynku, ale także napędza nas do osiągnięcia naszych długoterminowych celów. To partnerstwo stanowi kluczową część naszego planu osiągnięcia Ferag Excellence 2025, gdy nieustannie dążymy do dostosowania naszej globalnej strategii sprzedaży do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Dzięki połączeniu sił Ferag i dereOida jesteśmy gotowi dostarczyć jeszcze bardziej wszechstronne rozwiązania dla naszych cenionych klientów, potwierdzając nasze zaangażowanie w doskonałość i jakość we wszystkich aspektach naszej działalności – mówi Tommaso Ramundo, CEO Ferag AG.

– Jestem bardzo podekscytowany ogłoszeniem naszego połączenia z Ferag. Wspólnie skupiamy się na dostarczaniu niezrównanej jakości w obsłudze klienta i najnowocześniejszych rozwiązań. Synergia między naszymi zespołami i uzupełniający się charakter naszych ofert tworzą potężną siłę, która niewątpliwie kształtuje przyszłość naszej branży. Nasi klienci zawsze byli sercem naszej działalności, a to połączenie tylko wzmacnia naszą zdolność do zapewniania im najlepszego. Jesteśmy zaangażowani w zapewnienie płynnego połączenia, utrzymania najwyższych standardów i zachowania zaufania, którym nas obdarzono – powiedział Karl Friesenbichler, CEO dereOida:"

– Połączona wiedza i zasoby Ferag i dereOida pozwalają nam eksplorować nowe horyzonty i napędzać innowacje na każdym kroku. Nie tylko jesteśmy w stanie połączyć nasze bogate zasoby wiedzy, ale także synergiczne efekty dzięki współdzieleniu wiedzy i technologii, wykorzystując najlepsze aspekty obu podmiotów. Nasze istniejące sieci dostarczają nowych możliwości dostępu do niezagospodarowanych rynków, co przyspiesza wzrost i rozwój. To połączenie stymuluje innowacje, ponieważ synergizujemy nasze kreatywne zdolności i różnorodne umiejętności. Dzięki tej fuzji jesteśmy pewni, że nasza ogólna konkurencyjność zostanie wzmocniona, co pozwoli nam osiągnąć znakomite wyniki i podnieść poziom wartości, którą oferujemy naszym Klientom i Partnerom – skomentowali Obaj CEO.

Czytaj także:
Przyszłość intralogistyki należy do automatyzacji
Usługi IT podnoszą wydajność logistyki
Coraz większy potencjał AI w intralogistyce

Zaloguj się by skomentować