Zaloguj się

Dr Irena Eris wynajmuje w Good Point V

  •  Oprac. M.T.
  • Kategoria: Logistyka

Real Management S.A. podpisał umowę z Dr Irena Eris na wynajem powierzchni magazynowej oraz biurowej w swoim projekcie deweloperskim – nowoczesnym parku przemysłowym Good Point V, zlokalizowanym pod Warszawą, w miejscowości Łubna. Termin przekazania 8500 mkw. powierzchni magazynowej oraz 500 mkw. powierzchni biurowej zaplanowano na III kwartał 2024 roku.

Good Point V będzie składał się z czterech nowoczesnych budynków obejmujących łącznie 45 000 mkw. powierzchni najmu. Obiekty zaprojektowano zgodnie z normami z obszaru ESG i certyfikacją
w systemie BREEAM, na poziomie Excellent.  

Park zlokalizowany będzie w miejscowości Łubna, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 79, gwarantującej szybkie połączenie z Warszawą (poprzez ulicę Puławską) i węzłem komunikacyjnym
w Górze Kalwarii. Zakończenie realizacji całego projektu zaplanowano na IV kw. 2024 r.

Nowym najemcą powierzchni w Good Point V jest spółka Dr Irena Eris S.A., jeden z wiodących polskich producentów kosmetyków oraz właściciel uznanych w Polsce i na świecie marek: Dr Irena Eris, Pharmaceris, Emotopic, Lirene i Under Twenty.

Umowa pomiędzy spółką należącą do holdingu Real Management S.A., właścicielem parku przemysłowego Good Point V, a Dr Irena Eris ma charakter długoterminowy.

– Jestem dumny z tego, że dzięki doświadczeniu Real Management S.A w realizacji nowoczesnych parków magazynowych, tworzymy kolejny projekt, który jeszcze na etapie przygotowań do realizacji cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony najemców. Podpisanie długoterminowej umowy najmu z Dr Irena Eris stanowi dla nas potwierdzenie, że jesteśmy godnym zaufania partnerem, oferującym nowoczesną i spełniającą najwyższe kryteria techniczne infrastrukturę – powiedział Arkadiusz Płociński, Wiceprezes Zarządu, Real Management S.A. Dodam, że rozpoczęcie budowy  inwestycji w Łubnej planujemy w czwartym kwartale 2023 roku.

Czytaj także:
Peakside i Partners Group z nową lokalizacją w Warszawie
Nowy oddział-sortownia DPD Polska w Zgierzu
DIMAX Int. Poland w Panattoni Park Pruszków V

Zaloguj się by skomentować