Zaloguj się

Kuehne+Nagel kontynuuje wzmacnianie własnej sieci drobnicowej w Europie

Kuehne+Nagel otworzyło nowy oddział w Turynie we Włoszech. Jest to najnowsza inwestycja w europejskiej sieci drobnicowej, aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby klientów. Transport drobnicowy to usługa, która umożliwia klientom rezerwację serwisu drogowego dla przesyłek do 6 palet lub 2,4 metra załadunku, które są następnie grupowane z innymi przesyłkami w celu optymalizacji pojemności pojazdów ciężarowych. 

Magazyn w Turynie jest ważny dla zwiększenia łączności między Włochami a Francją, a także krajami iberyjskimi. Turyn jest dobrze skomunikowany z ważnymi gospodarczo regionami Ligurii, Piemontu i Valle d'Aosta. Nowa lokalizacja ułatwia optymalizację transportu liniowego i skraca czas dostawy z tych obszarów do Francji i Europy Zachodniej, a także do krajów Półwyspu Iberyjskiego.

– Przyszłościowa infrastruktura drobnicowa wymaga odpowiedniego rozwoju sieci we właściwym miejscu i czasie. W ramach Roadmap 2026, naszą ambicją jest zaoferowanie najlepszego doświadczenia z usług Kuehne+Nagel. Aby to osiągnąć, konieczne jest inwestowanie w solidniejszą ogólnoeuropejską sieć drobnicową, dzięki czemu będziemy mogli oferować bardziej konkurencyjne czasy realizacji. Jednocześnie, dzięki przyjętej strukturze bazującej na niewielkich zasobach, nadal pozostajemy elastyczni, aby skutecznie radzić sobie ze zmiennymi wolumenami – komentuje Nicholas Minde, Regional Head of Road Logistics Europe.

Na początku 2023 roku Kuehne+Nagel otworzyło również nowe obiekty cross-dock w Polsce i w Rumunii.

Czytaj także:
DACHSER i FERCAM wzmacniają transport drobnicowy i logistykę kontraktową
Kuehne+Nagel wprowadza insetting węglowy dla HVO
Rohlig SUUS Logistics współpracuje z ABS All Brake Systems

Zaloguj się by skomentować