Zaloguj się

Złoty Medal EcoVadis dla Locotranssped za zrównoważony rozwój

Firma Locotranssped została uhonorowana Złotym Medalem EcoVadis, prestiżowym wyróżnieniem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju w branży transportowej.

Złoty Medal EcoVadis jest wyjątkowym wyróżnieniem w branży transportowej, który potwierdza wysiłki laureatów na rzecz ciągłego doskonalenia praktyk zrównoważonego rozwoju. To wyróżnienie jest dowodem uznania działań, które przekraczają granice standardowego biznesu, tworząc wartość dodaną dla klientów i partnerów.

- Zarządzanie projektem EcoVadis w naszej firmie było dla mnie ogromnym wyzwaniem. Przygotowanie firmy do oceny wymagało udokumentowania i udowodnienia praktyk z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu w 4 obszarach: środowiskowym, etycznym, społecznym, i łańcuchu dostaw. Najważniejsza dla nas w tym okresie była współpraca oraz wzajemna komunikacja. Rozwój jakości w Locotranssped na tym się nie kończy. To dopiero początek - mówi Katrzyna Lemanowicz, Quality Manager w Locotranssped.

Ten prestiżowy certyfikat to nie tylko powód do dumy, ale również motywacja i zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz pozytywnego wpływu na środowisko naturalne.

- Złoty medal w tak prestiżowej ewaluacji, jaką jest EcoVadis to efekt pracy całego zespołu Locotranssped i konsekwencji we wdrażaniu przyjaznych środowisku rozwiązań transportowych, z troską o ludzi, dbałością o jakość serwisu i przejrzystość w relacjach z kontrahentami. Daje wiatr w żagle i zobowiązuje do dalszej pracy na rzecz zrównoważonego rozwoju naszej firmy - dodaje Katarzyna Prętnicka, Sustainability Development Manager.

Czytaj także:
KNM 2023: przejście na transport zeroemisyjny to nowe wyzwania dla polityk krajowych
Pojazdy elektryczne w systemie intermodalnym. Nowe podejście Girteki do zielonego transportu
Volvo Trucks uruchamia nową usługę ładowania elektrycznych ciężarówek

Ostatnio zmieniany w czwartek, 16 listopad 2023 11:47
Zaloguj się by skomentować