Zaloguj się

 7R z finansowaniem dla 7R City Flex Katowice I

  •  Oprac. M.T.
  • Kategoria: Logistyka

7R, deweloper specjalizujący się w budowaniu wysokiej jakości magazynów uzyskał kredyt inwestycyjny dla projektu 7R City Flex Katowice I. Finansowania w wysokości 15,5 mln euro udzielił mBank. 7R City Flex Katowice I to nowoczesny magazyn miejski, którego łączna powierzchnia użytkowa wynosi około 22,3 tys. mkw. Same magazyny zajmują w nim około 20,6 tys. mkw., a biura – blisko 1 tys. mkw.

– Kredyt inwestycyjny pozwoli zoptymalizować koszty inwestycji. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy współpracować z mBankiem. Mamy nadzieję, że to kolejny krok w budowaniu długofalowej współpracy pomiędzy 7R a mBank – mówi Łukasz Kopeć Project Finance Manager.

7R City Flex Katowice I położony jest w centrum Konurbacji Górnośląskiej, w pobliżu kluczowych dróg i lotniska w Katowicach. Zapewnia najemcom doskonałe połączenie komunikacyjne, przekładające się na wysoką efektywność działań logistycznych.

Powierzchnię magazynową w 7R City Flex Katowice I wynajęły już takie firmy jak Iglotech, renomowany dystrybutor rozwiązań z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i chłodnictwa oraz JAS-FBG, wiodący operator logistyczny.

– 7R City Flex Katowice I oferuje nowoczesne przestrzenie przeznaczone dla firm poszukujących świetnie skomunikowanych obiektów, położonych w pobliżu dużych aglomeracji miejskich dodaje Joanna Ociepka-Wojciechowska, Regional Leasing Director w 7R.

7R City Flex Katowice I posiada proekologiczne rozwiązania. Wśród niech znalazły się m.in. energooszczędne lampy LED, destryfikatory, panele fotowoltaiczne oraz perlatory ograniczające zużycie wody. Na terenie inwestycji zaprojektowano małą architekturę oraz strefę relaksu dla pracowników. Generalnym wykonawcą projektu była firma Atlas Ward Polska.

Czytaj także:
Bank BNP Paribas finansuje nowe inwestycje Hillwood Polska o wartości ponad 48 mln Euro
Complex SAD pierwszym najemcą 7R Park Gdańsk II
Panattoni z finasowaniem od BNP Paribas i budową w regionie warszawskim

Zaloguj się by skomentować