Zaloguj się

Aplikacje w branży logistyki - ePrzewoźnik

  •  Artykuł sponsorowany
  • Kategoria: E-gospodarka

ePrzewoźnik to innowacyjna aplikacja dedykowana firmom transportowym, szczególnie tym realizującym dużą liczbę zleceń spedycyjnych oraz współpracującym ze stałymi podwykonawcami. Program ten, oferowany przez firmę MBIS, ułatwia zarządzanie procesami logistycznymi i transportowymi.

W dzisiejszych czasach, gdzie efektywność i szybkość są kluczowe w branży logistycznej, aplikacje takie jak ePrzewoźnik odgrywają kluczową rolę. Opracowane przez firmę MBIS oraz Grupę Inelo, ePrzewoźnik to narzędzie, które zrewolucjonizowało sposób, w jaki firmy transportowe zarządzają swoimi operacjami. Aplikacja ta automatyzuje wiele procesów, co znacząco redukuje czas poświęcany na administrację, a także minimalizuje ryzyko błędów.

ePrzewoźnik – webowy portal dla firm transportowych
Aplikacja ePrzewoźnik jest przeznaczona do przesyłania zleceń, planowania zasobów, rozliczeń, a także przekazywania dokumentów w formie elektronicznej. Umożliwia automatyczne przekazywanie zleceń podwykonawcom, definiowanie rzeczywistych dat i godzin załadunków oraz rozładunków, automatyzację procesów rozliczeniowych oraz dostęp do szczegółowych informacji o pojazdach i kierowcach.

Wśród usług ePrzewoźnika są:

  • Zlecenia,
  • Rozliczenia,
  • Dokumenty,
  • Planowanie zasobów,
  • Automatyczne przekazywanie zleceń podwykonawcom,
  • Automatyzacja rozliczeń pomiędzy zleceniodawcą a przewoźnikiem,
  • Określenie rzeczywistych dat i godzin załadunków i rozładunków.

mPrzewoźnik to rozwiązanie przygotowane przez firmę Inelo, która od ponad 30 lat specjalizuje się w tworzeniu systemów informatycznych dla transportu, logistyki, spedycji i motoryzacji. Inelo od lat wspiera przedsiębiorców działających w branży TSL.

Wyższa efektywność operacyjna
Zapewnia efektywną komunikację elektroniczną między przewoźnikami a spedytorami, bez konieczności kontaktów telefonicznych lub mailowych. ePrzewoźnik obejmuje kilka modułów – są to CMR, kontrahenci, koszty oraz faktury. Ułatwia i przyspiesza komunikację między wszystkimi uczestnikami procesu logistycznego.

Program ten ułatwia pracę w branży transportowej i logistyce, poprzez zwiększenie efektywności zarządzania zleceniami, uproszczenie procesu komunikacji oraz poprawę przejrzystości i śledzenia postępów w realizacji zleceń. ePrzewoźnik wspiera firmy w redukcji czasochłonnych procesów administracyjnych, co przekłada się na zwiększoną efektywność operacyjną i lepszą obsługę klienta.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://mbis.pl/aplikacje/eprzewoznik/

Ostatnio zmieniany w piątek, 12 styczeń 2024 12:58
Zaloguj się by skomentować